27.06.2019 13:32

Tom Hiddleston obiecuje, że "Loki" zaskoczy fanów. "To zupełnie nowa koncepcja"

Tom Hiddleston zdradził swoje odczucia względem serialu o Lokim. Choć nie był skory podzielić się informacjami odnośnie fabuły, obiecał, że fani będą nie tylko zadowoleni, ale również zaskoczeni serialem.

Foto: materiały promocyjne
Foto: materiały promocyjne

Loki jakiego jeszcze nie znamy? Na to wygląda. W rozmowie z The Hollywood Reporter, odtwórca roli boga psot - Tom Hiddleston - zdradził swoje odczucia związane z serialem "Loki". Aktor nie zdradził rzecz jasna szczegółów fabuły, obiecał jednak fanom nowe oblicze bohatera.

Tom Hiddleston o serialu "Loki"

Gdy w jednym z wywiadów Tom Hiddleston opowiadał o swojej dotychczasowej karierze, wspomnienie o Lokim było tylko kwestią czasu. Bóg psot i kłamstwa oraz przyrodni brat Thora to zdecydowanie najpopularniejsza rola, w jaką przyszło się wcielić Brytyjczykowi. Na platformie Disney + zadebiutuje serial "Loki", w którym Hiddleston powróci jako ulubieniec fanów Marvela. Choć o serialu wiadomo na ten moment niewiele, aktor zdradził swoje odczucia względem produkcji, obiecując fanom oblicze Lokiego, jakiego jeszcze nie widzieli.

"

Mogę powiedzieć, że nazywa się "Loki". To zupełnie nowa koncepcja... ale nie mogę powiedzieć dlaczego.

To wciąż olbrzymie zaskoczenie i zachwyt, że te filmy tak wiele znaczyły dla ludzi. Wiedziałem, że Loki to złożony bohater. Inteligentny, acz wrażliwy. Zły i zagubiony, acz złamany i błyskotliwy. Uznałem, że to niesamowita okazja, a ona przerodziła się w tę wielką serię filmów. Nigdy bym się tego nie spodziewał. Jestem szczęśliwy, że ta postać tak wiele znaczy dla ludzi. "

Foto: Zade Rosenthal/?Columbia Pictures/courtesy Everett Collection/eastnews

Szczegóły serialu "Loki" owiane są tajemnicą. Jakiś czas temu prezes Marvel Studios, Kevin Feige, podzielił się z fanami oficjalnym logiem i ujęciem z produkcji. Widzimy na nim Lokiego stojącego przed wejściem do kina. Na kinowym szyldzie widnieje tytuł filmu "Szczęki", co sugerować może, że przynajmniej część akcji rozegra się w latach siedemdziesiątych.

Zobacz też: 9 najlepszych filmów, w których zagrał Tom Hiddleston

Tagi: Tom Hiddleston Marvel Loki