20.11.2019 09:40

Tom Welling powraca jako Superman w crossoverze "Crisis on Infinite Earths" [FOTO]

Tom Welling powróci do roli Clarka Kenta, w którego wcielał się przez wiele lat w serialu "Smallville". Czy aktor tym razem wystąpi jako pełnoprawny Superman?

Smallville
foto: materiały prasowe CW

Fani telewizyjnego oddziału DC prawdopodobnie wiedzą, że nadchodzi Kryzys. Tak ogromne zagrożenie może zostać zatrzymane tylko przez największych superbohaterów we wszechświecie i właśnie nich zobaczymy w "Crisis on Infinite Earths", które nadejdzie do telewizji już w grudniu 2019 roku. DC i CW podzielili się pierwszymi zdjęciami pokazującymi Toma Wellinga i Kevina Conroya w rolach Supermana i Batmana.

Tom Welling i Kevin Conroy na zdjęciach z Crisis on Infinite Earths

Na zdjęciach udostępnionych przez telewizję szybko można zauważyć nowe twarze wśród weteranów pokroju Olivera Queena i Barry'ego Allena. Chodzi oczywiście o wspomnianych panów, którzy przez wiele lat wcielali się w Clarka Kenta i Bruce'a Wayne'a. Kevin Conroy wcielał się w tytułową postać w serialu animowanym "Batman: The Animated Series" z lat 90. Wellinga mogliśmy za to oglądać przez lata w "Smallville".

Lucyfer
Lucyfer
Przeczytaj także Lucyfer pojawi się w "Arrow"? Tom Ellis podobno pojawił się na planie serialu

W oficjalnym oświadczeniu DC możemy przeczytać, że zdjęcia pochodzą z dwóch pierwszych odcinków crossoveru, który łącznie będzie rozbity na pięć epizodów. Zobaczcie zdjęcia z "Crisis on Infinite Earths":

brucewayne
tomwelling

Crossover "Crisis on Infinite Earths" rozpocznie się już w niedzielę 8 grudnia w nowym odcinku "Supergirl" i będzie kontynuowany dzień później w "Batwoman" oraz "Flashu". Następnie powróci w styczniu podczas "Arrow" i "Legends of Tomorrow".

Zobacz także: Aktor głosowy Batmana z animowanego serialu zagra starego Bruce'a Wayne'a w "Arrow"

Tagi: News Batman Superman Arrowverse