20.09.2019 11:42

Tom Welling z "Tajemnic Smallville" powróci w roli Supermana

Tom Welling, odtwórca roli Clarka Kenta w "Tajemnicach Smallville", powróci do roli w Arrowverse.

Foto: 0000106/Reporter/ EeastNews
Foto: 0000106/Reporter/ EeastNews

Tom Welling wcielał się w postać młodego Clarka Kenta w serialu "Tajemnice Smallville", emitowanym w latach 2001-2011. Teraz aktor powróci do roli w serialu "Kryzys na Nieskończonych Ziemiach" (ang. "Crisis On Infinite Earths").

Tom Welling z "Tajemnic Smallville" ponownie jako Superman

"Kryzys na Nieskończonych Ziemiach" to serial stacji CW, będący częścią uniwersum Arrowverse. Produkcja zjednoczy alternatywne wersje znanych superbohaterów do walki z ogromnym zagrożeniem. O udziale Wellinga krążyły wcześniej pogłoski, teraz zostało to oficjalnie potwierdzone. Jego angaż skomentował Marc Guggenheim - producent wykonawczy seriali wchodzących w skład Arrowverse.

"

Przez osiem lat "Arrow" stało na ramionach "Smallville". Mówiąc krótko, nie byłoby ani "Arrow" ani "Arrowverse", gdyby nie "Smallville". Zatem, gdy rozpoczęliśmy rozmowy o "Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach" naszym pierwszym, drugim i trzecim priorytetem było zaangażowanie Toma Wellinga, by powrócił do swojej ikonicznej roli Clarka Kenta. Stwierdzenie, że jesteśmy podekscytowani byłoby niedopowiedzeniem kalibru samego Supermana. "

Batman
Batman
Przeczytaj także Aktor głosowy Batmana z animowanego serialu zagra starego Bruce'a Wayne'a w "Arrow"

Wcześniej ogłoszono, że do roli Supermana powrócą w serialu również Brandon Routh i Tyler Hoechlin. Serial "Kryzys na Nieskończonych Ziemiach" ma zadebiutować na kanale CW jesienią 2019 roku.

Zobacz też: Top 14 - Najlepsze seriale o superbohaterach [RANKING]

Tagi: News Seriale Superman Arrowverse