Tom Welling z "Tajemnic Smallville" powróci w roli Supermana

20.09.2019 11:42
Tom Welling z "Tajemnic Smallville" powróci w roli Supermana Fot. 0000106/Reporter/ EeastNews

Tom Welling, odtwórca roli Clarka Kenta w "Tajemnicach Smallville", powróci do roli w Arrowverse.

Tom Welling wcielał się w postać młodego Clarka Kenta w serialu "Tajemnice Smallville", emitowanym w latach 2001-2011. Teraz aktor powróci do roli w serialu "Kryzys na Nieskończonych Ziemiach" (ang. "Crisis On Infinite Earths").

Tom Welling z "Tajemnic Smallville" ponownie jako Superman

"Kryzys na Nieskończonych Ziemiach" to serial stacji CW, będący częścią uniwersum Arrowverse. Produkcja zjednoczy alternatywne wersje znanych superbohaterów do walki z ogromnym zagrożeniem. O udziale Wellinga krążyły wcześniej pogłoski, teraz zostało to oficjalnie potwierdzone. Jego angaż skomentował Marc Guggenheim - producent wykonawczy seriali wchodzących w skład Arrowverse.

Przez osiem lat "Arrow" stało na ramionach "Smallville". Mówiąc krótko, nie byłoby ani "Arrow" ani "Arrowverse", gdyby nie "Smallville". Zatem, gdy rozpoczęliśmy rozmowy o "Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach" naszym pierwszym, drugim i trzecim priorytetem było zaangażowanie Toma Wellinga, by powrócił do swojej ikonicznej roli Clarka Kenta. Stwierdzenie, że jesteśmy podekscytowani byłoby niedopowiedzeniem kalibru samego Supermana.

Przeczytaj także

Wcześniej ogłoszono, że do roli Supermana powrócą w serialu również Brandon Routh i Tyler Hoechlin. Serial "Kryzys na Nieskończonych Ziemiach" ma zadebiutować na kanale CW jesienią 2019 roku.

Zobacz też: Top 14 - Najlepsze seriale o superbohaterach [RANKING]

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.