08.11.2019 14:09

Tomasz Karolak jako Geralt w zwiastunie "Wiedźmina": "Dlaczego to jest w ogóle po angielsku, co to zabory jakie?"

Netflix zaprezentował w końcu zwiastun serialu "Wiedźmin". Nie trzeba było długo czekać, żeby w sieci pojawiła się przeróbka zapowiedzi z Tomaszem Karolakiem w roli głównej.

WIEDŹMIN ale z KAROLAKIEM w roli GŁÓWNEJ
foto: Trojtek/YouTube

Serial "Wiedźmin" od Netfliksa nadchodzi wielkimi krokami. Pod koniec października twórcy zaprezentowali ostatni zwiastun, w którym w końcu podali datę premiery. Niestety wbrew oczekiwaniom widzów angażu do głównej roli nie dostał Tomasz Karolak. Na szczęście ktoś wziął sprawy w swoje ręce i pokazał, co straciliśmy.

"Wiedźmin" - Tomasz Karolak jako Geralt z Rivii

Tym kimś jest polski youtuber znany jako Trojtek. Postanowił wziąć zwiastun "Wiedźmina" na warsztat i odpowiednio go podrasować. Efektem jego pracy jest wideo zatytułowane "WIEDŹMIN ale z KAROLAKIEM w roli GŁÓWNEJ", w którym zamiast Henry'ego Cavilla widzimy polskiego gwiazdora. Jak Karolak prezentuje się w roli Geralta z Rivii?

Jak widać na załączonym obrazku, Karolak nadaje się do roli wiedźmina o wiele bardziej niż gwiazdor "Supermana". Niestety miłośnicy talentu polskiego aktora muszą przełknąć gorzką prawdę i otrzeć łzy wyżej załączonym wideo. Nasza redakcja zgodnie uznała, że Tomasz Karolak w roli Gerlata jest lepszy nawet od Michała Żebrowskiego, który wcielał się w głównego bohatera w filmie i serialu z 2001 roku. A należy pamiętać, że Żebrowski był jedynym pozytywem tych produkcji.

Henry Cavill jako Geralt
Henry Cavill jako Geralt
Przeczytaj także Polscy internauci chcą strollować cały świat serialem "Wiedźmin". Szykują perfidną akcję

"Wiedźmin" na Netflix - kiedy premiera?

Żarty na bok. W najnowszej produkcji Netfliksa oprócz Cavilla wystąpili również Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring oraz Anya Chalotra. Wszystkie osiem odcinków pierwszego sezonu trafi do bazy platformy już 20 grudnia 2019 roku. Shworunnerka Lauren S. Hissrich zapowiedziała, że ma w planach historię na kolejne sześć sezonów produkcji. Czy zobaczymy dalsze przygody Geralta? Zapewne tak, ale na razie twórcy nie zapowiedzieli kontynuacji serialu. Pozostaje nam czekać na premierę "Wiedźmina".

Wiedźmin
Wiedźmin
Przeczytaj także "Wiedźmin" - ile sezonów będzie miał serial Netfliksa?

Zobacz też: "Wiedźmin" - polski aktor w pełnym zwiastunie serialu Netfliksa

Tagi: News Wiedźmin Netflix Tomasz Karolak Henry Cavill