31.01.2020 12:27

Tomek Bagiński uczy gwiazdę "Wiedźmina", jak zrobić słowiański przykuc. Zobaczcie zabawne wideo

Jak prawidłowo wykonać słowiański przykuc i czy "Wiedźmina" czeka crossover z "Obcym", czyli Joey Batey i Tomek Bagiński w nowym wideo promującym serial.

Foto: Justyna ROJEK/East News
Foto: Justyna ROJEK/East News

Choć premiera "Wiedźmina" dawno za nami, Netflix nie rezygnuje z promocji swojego najnowszego topowego serialu. Jak widać, platforma dostrzegła urok osobisty Joeya Bateya i sympatię, jaką cieszy się wśród fanów, bowiem to właśnie odtwórca roli Jaskra jest ostatnio głównym bohaterem materiałów promocyjnych. Charyzmatyczny Brytyjczyk wziął już udział w badaniu polskometrem, próbował polskich eliksirów, a także przeszedł test z języka polskiego. Niektórzy internauci zaczęli już nawet zabiegać o przyznanie Joeyowi polskiego obywatelstwa. Do stania się 100% Polakiem, brakowało mu już tylko opanowania umiejętności słowiańskiego przykucu. O tę lekcję zadbał Tomasz Bagiński.

Tomek Bagiński uczy gwiazdę "Wiedźmina", jak zrobić słowiański przykuc

Producent wykonawczy "Wiedźmina" towarzyszył Joeyowi w najnowszym wideo promującym serial. Panowie mieli za zadanie ocenić kilka fanowskich grafik nawiązujących do twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Znalazło się miejsce dla portretu Geralta w wykonaniu Michała Żebrowskiego, a także Białego Wilka walczącego z bandą kosmitów. Bagiński i Batey zaczęli wówczas spekulować nad potencjalnym crossoverem "Wiedźmin kontra Obcy".

Wiedźmin
Wiedźmin
Przeczytaj także "Wiedźmin" - co będzie najbardziej ekscytującym elementem 2. sezonu?

W pewnym momencie ich (i naszym) oczom ukazał się dość osobliwy fanart, przedstawiający Gerala z Rivii w dresie, wykonującego tak zwany słowiański przykuc. Joey nie miał rzecz jasna pojęcia o co chodzi. Tomasz Bagiński nie omieszkał wyjaśnić Brytyjczykowi popularnej wśród Polaków pozycji. Następnie - ku uciesze internautów - nawet ją zademonstrował, w 3 minucie i 35 sekundzie poniższego wideo.

"Wiedźmin" - Henry Cavill opowiedział o scenie walki z Blaviken w świetnym wideo od Netfliksa
"Wiedźmin" - Henry Cavill opowiedział o scenie walki z Blaviken w świetnym wideo od Netfliksa
Przeczytaj także "Wiedźmin" - Henry Cavill opowiedział o scenie walki z Blaviken w świetnym wideo od Netfliksa

Prace nad drugim sezonem "Wiedźmina" już trwają. Choć oficjalna data premiery nie jest obecnie znana, wiemy, że Geralt, Jaskier i reszta mieszkańców Kontynentu, powrócą do nas w 2021 roku.

Zobacz też: "Wiedźmin" - czy drugi sezon naprawi błędy pierwszego?

Tagi: Seriale Wiedźmin Tomasz Bagiński