Tomek Bagiński uczy gwiazdę "Wiedźmina", jak zrobić słowiański przykuc. Zobaczcie zabawne wideo
31.01.2020 12:27
Tomek Bagiński uczy gwiazdę "Wiedźmina", jak zrobić słowiański przykuc. Zobaczcie zabawne wideo Fot. Justyna ROJEK/East News

Jak prawidłowo wykonać słowiański przykuc i czy "Wiedźmina" czeka crossover z "Obcym", czyli Joey Batey i Tomek Bagiński w nowym wideo promującym serial.

Choć premiera "Wiedźmina" dawno za nami, Netflix nie rezygnuje z promocji swojego najnowszego topowego serialu. Jak widać, platforma dostrzegła urok osobisty Joeya Bateya i sympatię, jaką cieszy się wśród fanów, bowiem to właśnie odtwórca roli Jaskra jest ostatnio głównym bohaterem materiałów promocyjnych. Charyzmatyczny Brytyjczyk wziął już udział w badaniu polskometrem, próbował polskich eliksirów, a także przeszedł test z języka polskiego. Niektórzy internauci zaczęli już nawet zabiegać o przyznanie Joeyowi polskiego obywatelstwa. Do stania się 100% Polakiem, brakowało mu już tylko opanowania umiejętności słowiańskiego przykucu. O tę lekcję zadbał Tomasz Bagiński.

Tomek Bagiński uczy gwiazdę "Wiedźmina", jak zrobić słowiański przykuc

Producent wykonawczy "Wiedźmina" towarzyszył Joeyowi w najnowszym wideo promującym serial. Panowie mieli za zadanie ocenić kilka fanowskich grafik nawiązujących do twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Znalazło się miejsce dla portretu Geralta w wykonaniu Michała Żebrowskiego, a także Białego Wilka walczącego z bandą kosmitów. Bagiński i Batey zaczęli wówczas spekulować nad potencjalnym crossoverem "Wiedźmin kontra Obcy".

Przeczytaj także

W pewnym momencie ich (i naszym) oczom ukazał się dość osobliwy fanart, przedstawiający Gerala z Rivii w dresie, wykonującego tak zwany słowiański przykuc. Joey nie miał rzecz jasna pojęcia o co chodzi. Tomasz Bagiński nie omieszkał wyjaśnić Brytyjczykowi popularnej wśród Polaków pozycji. Następnie - ku uciesze internautów - nawet ją zademonstrował, w 3 minucie i 35 sekundzie poniższego wideo.

Przeczytaj także

Prace nad drugim sezonem "Wiedźmina" już trwają. Choć oficjalna data premiery nie jest obecnie znana, wiemy, że Geralt, Jaskier i reszta mieszkańców Kontynentu, powrócą do nas w 2021 roku.

Zobacz też: "Wiedźmin" - czy drugi sezon naprawi błędy pierwszego?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.