Top 10 najchętniej oglądanych filmów i seriali 2021 roku na HBO GO. Zaskakujące tytuły na szczycie

12.01.2022 15:00
Top 10 najchętniej oglądanych filmów i seriali 2021 roku na HBO GO. Zaskakujące tytuły na szczycie Fot. Album Online/East News

Koniec roku to czas podsumowań i przeglądu tego, co przyniosło nam najwięcej radości w trakcie mijających 12 miesięcy. Tego rodzaju ranking postanowiło przygotować również HBO GO, które podzieliło się listami najchętniej oglądanych filmów i seriali 2021 roku.

Najczęściej oglądane seriale i filmy 2021 roku na HBO GO

Miniony 2021 rok w HBO GO wypełniony był wieloma różnorodnymi nowościami filmowymi i serialowymi. Były wśród nich chwalone przez krytyków produkcje obyczajowe, trzymające w napięciu historie kryminalne, opowieści fantasy, zabawne komedie czy poruszające dokumenty. Firma postanowiła podsumować te ostatnie 12 miesięcy.

Polecamy

Najchętniej oglądanym serialem w 2021 roku w HBO GO w Polsce okazał się być miniserial HBO "Mare z Easttown" z Kate Winslet w roli głównej. W produkcji tej podążamy śladami policjantki z małego miasteczka w Pensylwanii podczas prowadzonego przez nią śledztwa w sprawie morderstwa. Historia zagłębia się w mroczne strony zżytej ze sobą społeczności i podejmuje próbę analizy tego, jak rodzinne i dawne tragedie mogą definiować naszą teraźniejszość.

Na drugim miejscu znalazła się... "Gra o tron", a na trzecim "Opowieść podręcznej", której czwarty sezon debiutował w zeszłym roku. Tak prezentuje się pełna lista:

 1. Mare z Easttown
 2. Gra o tron
 3. Opowieść podręcznej
 4. Rick i Morty
 5. Przyjaciele
 6. Czarnobyl
 7. Księga czarownic
 8. Sukcesja
 9. I tak po prostu…
 10. Nierealne

Jeśli chodzi zaś o filmy, to sukces święciła "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" - czterogodzinna wersja reżyserska filmu z 2017 roku, która po kilku latach błagania ze strony fanów, w końcu ujrzała światło dzienne. DC Comics mogło się pochwalić również drugim miejscem, które zajął film "Wonder Woman 1984", czyli kontynuacja solowych przygód Diany Prince (Gal Gadot).

Polecamy

Podium zamknął zaś program specjalny "Przyjaciele. Spotkanie po latach", w którym gwiazdy legendarnego sit-comu powspominały stare czasy w towarzystwie fanów i innych celebrytów. Tak prezentuje się za to pozostała część listy:

 1. Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
 2. Wonder Woman 1984
 3. Przyjaciele: Spotkanie po latach
 4. Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
 5. Harry Potter i kamień filozoficzny
 6. Mulan
 7. Spectre
 8. Na noże
 9. Coco
 10. Harry Potter i komnata tajemnic

Przypominamy, że już w ciągu kilku miesięcy serwis HBO GO przekształci się w Polsce w HBO Max, które ma zaoferować nam jeszcze większą bibliotekę oryginalnych produkcji HBO i Warner Bros., a także mnóstwo filmów i seriali na licencji.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.