Triumfująca Claire Underwood nad grobem Franka w teaserze „House of Cards 6”

Aleksandra Degórska
05.09.2018 16:48
|north Fot. kadr z wideo

Twórcy opublikowali kolejny teaser serialu „House of Cards 6”. Zobaczcie, jak prezentuje się to wideo.

Fani serialu Netlix już wyczekują 6. sezonu „House of Cards”. W poprzednich latach w główną rolę Franka Underwooda wcielił się Kevin Spacey, który starał się zostać prezydentem USA i osiągnął swój cel. Niestety w związku ze skandalem, w który zamieszany był odtwórca głównej roli, finałowy sezon skupi się na serialowej żonie Franka, Claire, którą gra Robin Wright.

Krótki teaser „House of Cards 6” pokazał, że teraz w serialu za sznurki będzie pociągać właśnie Claire jako nowa prezydent USA. Wraz ze zbliżającą się premierą serialu pojawił się kolejny teaser produkcji.

„House of Cards 6” - nowa zapowiedź serialu Netfliksa

Tym razem widzimy, jak Claire stoi nad grobem swojego męża. Jej słowa świadczą o tym, że ma ambitny plan, by stać się najważniejszą osobą w kraju.

Jeszcze w sierpniu 2018 Netflix pokazał zdjęcia oraz opisy nowych bohaterów - Annette, Billa i Duncana Shepherdów, którzy odziedziczyli wiodący konglomerat przemysłowy. W role Annette i Billa wcielą się Diane Lane („Niewierna”) oraz Greg Kinnear („Lepiej być nie może”), zaś Duncana Shepherda zagra Cody Fern. Do serialu powrócą natomiast Michael Kelly, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Constance Zimmer, a także Derek Cecil, Campbell Scott i Boris McGiver.

„House of Cards 6” - kiedy premiera serialu Netfliksa?

„House of Cards” jest pierwszym w historii serialem Netfliksa. 6. sezon produkcji pojawi się już 2 listopada 2018 roku.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.