Twórca "Ricka i Morty'ego" zapowiedział nową postać kobiecą. Jeden z bohaterów się zakocha
26.10.2020 11:56
Twórca "Ricka i Morty'ego" zapowiedział nową postać kobiecą. Jeden z bohaterów się zakocha Fot. ADULT SWIM / Album/EAST NEWS

W piątym sezonie serialu "Rick i Morty" poznamy nowy obiekt westchnień jednego z tytułowych bohaterów. Dan Harmon zapowiedział nowy, interesujący związek.

Fani animacji "Rick i Morty" czekają na nowy sezon serialu. A jest na co czekać, nie tylko z powodu kolejnych absurdalnych przygód szalonego naukowca alkoholika i jego nierozgarniętego wnuka. Według zapowiedzi Dana Harmona poznamy nową bohaterkę, dla której jeden z protagonistów straci głowę.

"Rick i Morty" sezon 5 - nowa postać kobieca w serialu. Kim będzie?

Widzowie słynnej produkcji Adult Swim są przyzwyczajeni do faktu, że Morty podkochuje się w dziewczynie o imieniu Jessica. Na razie ze smalenia cholewek nic nie wyszło, ale być może w kolejnym sezonie chłopak znajdzie w końcu dziewczynę, która zainteresuje się nim jako potencjalnym partnerem.

Przeczytaj także

Jak podaje SyFy, twórca serialu - Dan Harmon był gościem PaleyFest NY 2020. Podczas konwentu zapowiedział nowy związek, który zobaczymy w piątym sezonie "Ricka i Mory'ego".

W piątym sezonie pojawia się odcinek, w którym Morty jest w związku z postacią żeńską, niebędącą Jessicą. To świetna krótka historia, a napisał ją mój bardzo, bardzo dobry przyjaciel i współpracownik Rob Schrab. To bardzo czuły, młody duchem scenarzysta, wręcz John Hughes, który naprawdę potrafi odczuwać złamane serce w sposób, w jaki mężczyzna w jego wieku już nie powinien tego robić. Czuję, że dzięki piątemu sezonowi dostanę swoją nagrodę Emmy.

Mimo pojawienia się w nadchodzących odcinkach serialu nowej postaci kobiecej, Jessica nie zejdzie w życiu Morty'ego na drugi plan. W pierwszej zapowiedzi nowych odcinków animacji zdradzono bowiem, że chłopak w końcu wyzna uczucia swojej koleżance ze szkoły, co zostanie przyjęte nadzwyczaj pozytywnie.

Co jednak z tego wyniknie? Przekonamy się za jakiś czas.

Przeczytaj także

"Rick i Morty" sezon 5 - kiedy premiera?

Za serial odpowiadają Justin Roiland i Dan Harmon. W wiecznie naprutego Ricka Sancheza i jego przygłupiego wnuka wciela się Roiland. W pozostałych rolach występują Chris Parnell, Spencer Grammer, Sarah Chalke oraz Kari Wahlgren. Data premiery piątego sezonu "Ricka i Morty'ego" nie została jeszcze podana. Pozostałe odcinki w Polsce są dostępne na platformie Netflix.

Przeczytaj także

Zobacz też: Jak wyglądaliby Rick i Morty, gdyby byli bohaterami realistycznej animacji 3D? Efekt przeraża

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.