06.06.2020 15:49

Twórca "The Mandalorian" potwierdził czas premiery 2. sezonu. Będzie opóźnienie?

Jon Favreau odniósł się do premiery kolejnego sezonu przygód Mando i Baby Yody. Czy pandemia koronawirusa opóźni debiut?

Foto: materiały prasowe Disney +
Foto: materiały prasowe Disney +

Od chwili swojej premiery na platformie Disney + serial "The Mandalorian" cieszy się olbrzymią popularnością. Fani z utęsknieniem wyczekują premiery 2. sezonu, który zgodnie z pierwotnym założeniem ma się ukazać jesienią tego roku. Czy tak się jednak stanie? Twórca serialu odniósł się do obaw fanów.

Twórca "The Mandalorian" potwierdził czas premiery 2. sezonu

2. sezon "The Mandalorian" miał się ukazać w październiku 2020 roku i - zgodnie z zapewnieniem Jona Favreau - tak też się stanie. Reżyser zapewnił, że pomimo wybuchu pandemii koronawirusa, udało się zakończyć pracę nad nowymi odcinkami w planowanym terminie. 

"

Mieliśmy to szczęście, że zakończyliśmy zdjęcia przed zamknięciem planów filmowych. Postęp technologiczny w studiu Lucasfilm i firmie ILM umożliwił nam ukończenie efektów specjalnych oraz montażu i postprodukcji w formie zdalnej. "

Baby Yoda
Baby Yoda
Przeczytaj także Uroczy Baby Yoda mógł być naprawdę paskudny. Wstępne szkice postaci budzą niepokój

Za reżyserię odcinków 2. sezonu odpowiadają Jon Favreau, Dave Filoni, Robert Rodriguez i Carl Weathers. Jak już was informowaliśmy, potwierdzono również przedłużenie serialu na 3 sezon. 

Foto: materiały prasowe Disney +
Foto: materiały prasowe Disney +
Przeczytaj także Koniec z Baby Yodą - oto zbuntowany Teenage Yoda w "zwiastunie" 2. sezonu "The Mandalorian"
Tagi: News Seriale The Mandalorian