Twórcy "Przyjaciół" wyjawili wątki, które według nich były słabe

19.09.2019 11:06
Twórcy "Przyjaciół" wyjawili wątki, które według nich były słabe Fot. materiały prasowe/Warner Bros. TV

Marta Kauffman i David Crane wypowiedzieli się niedawno na temat ich największego dzieła, "Przyjaciół". Twórcy przyznali, że nie wszystko w ich serialu rozegrało się po ich myśli.

Twórcy "Przyjaciół" wyjawili po latach, które wątki fabularne z ich popularnego serialu były według nich słabe. Marta Kauffman i David Crane byli szefami produkcji i głównymi twórcami "Przyjaciół" od 1994 do 2004 roku, czyli przez całe 10 sezonów trwania produkcji.

Przyjaciele - które wątki są najgorsze?

Duet twórczy przyznał w niedawnym wywiadzie, że nie byli dumni ze wszystkich wątków fabularnych i żartów, które pojawiły się na przestrzeni 236 odcinków. Duet przedstawił dwa wątki, które najbardziej zapadły im w pamięć - pierwszym z nich jest wątek, w którym Phoebe zaczyna się umawiać ze stalkerem jej siostry bliźniaczki Ursuli, a także kiedy Phoebe i Ryan (w tej roli Charlie Sheen) mieli spędzić ze sobą romantyczny weekend, a w rzeczywistości obydwoje zachorowali na ospę wietrzną.

W wywiadzie z The Hollywood Reporter Kauffman powiedziała, że mogli zrobić lepszą pracę:

Naprawdę bardzo się staraliśmy, żeby sprawić, by to działało. Bardzo trudno jest mi się cieszyć z dobrych momentów, kiedy mam też fragmenty, gdy mówię do siebie: "O mój Boże, pozwoliliśmy na to? To nasza wina". 

Przeczytaj także

Crane dodał, że nie przypomina sobie żadnych konkretnych scen, ale za to ma czasami momenty, że trafia na odcinek i nachodzą go myśli pokroju:

Naprawdę? Wow, serio to zrobiliśmy? Nie mogliśmy spędzić 10 minut dłużej na to, by wymyślić lepszy żart? Cóż, epizod epizodowi nie jest równy.

W lipcu oficjalnie potwierdzono, że "Przyjaciele" opuszczą Netfliksa w USA - wszystko dlatego, że HBO Max zapłaciło platformie streamingowej około 425 milionów dolarów za prawa do emisji produkcji.

Zobacz także: Badania odpowiedziały na odwieczne pytanie: Czy Ross i Rachel mieli przerwę?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.