11.05.2018 11:46

Twórcy „Ricka i Morty'ego” zapowiedzieli kolejne 70 odcinków serialu

Współtwórca serialu, Justin Roiland, opublikował na swoim Twitterze wiadomość, która na pewno zadowoli wszystkich fanów „Ricka i Morty'ego” - powstanie 7 kolejnych sezonów produkcji Adult Swim.

Rick i Morty
foto: kadr z wideo

Po kilku miesiącach niepewności, która zapanowała wśród widzów popularnej animacji po tym, jak jeden ze współtwórców programu, Dan Harmon, poinformował, że nie zamówiono kolejnych sezonów „Ricka i Morty'ego”, fani nareszcie mogą odetchnąć z ulgą. Partner w zbrodni Harmona, Justin Roiland, ogłosił na swoim Twitterze, że Adult Swim zamówiło kolejne 7 sezonów produkcji.

Współtwórca i aktor wcielający się w tytułowych bohaterów opublikował informacje 10 maja 2018 roku. Roiland postanowił przedstawić wiadomość w sposób idealny - rysując własnoręcznie „plakat” zapowiadający kolejne 70 odcinków „Ricka i Morty'ego”:

"

Nadchodzi więcej „Ricka i Morty'ego”! Czekam na wszystkie tweety z pytaniami o to, gdzie są nowe odcinki. #rysująje "

OFICJALNIE: powstaną nowe odcinki serialu Rick i Morty

Na rysunku Roilanda widzimy głównych bohaterów bajki, czyli dziadka Ricka Sancheza i jego wnuka, Morty'ego Smitha. Starszy z duetu opowiada młodemu, że czeka ich jeszcze 70 odcinków kolejnych przygód, popijając w międzyczasie ze swojej zaufanej piersióweczki. Na wiadomość niepełnosprytny potomek Sancheza reaguje przerażeniem.

Natomiast na Instagramie drugiego z współtwórców, czyli Dana Harmona, pojawił się filmik, w którym wraz z Roilandem myją się pod prysznicem. Wideo zostało opatrzone podpisem „w tej łazience nigdy nie pojawiło się coś tak dużego”:

Harmon pyta się swojego młodszego kolegi, gdzie się wybiera. Roiland odpowiada mu, że musi wrócić do pracy i nie może już mieszkać w jego łazience, a następnie go żegna i mówi, że zobaczą się niedługo w pracy. Jak widać panowie bardzo poważnie traktują prace nad „Rickiem i Mortym”. Znając życie, będą tak długo pracowali nad sezonem numer 4, że produkcja pojawi się pewnie dopiero w 2020 roku. Statystycznie rzecz biorąc, wychodzi na to, że Ricka i Morty'ego nie zabraknie nam przez najbliższe 20 lat. Wubba Lubba Dub Dub!

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Rick i Morty