20.11.2017 12:29

Twórcy „Stranger Things” o przyszłości „zaginionej siostry” w 3. sezonie serialu

Emocje po 2. sezonie „Stranger Things” już opadły, więc twórcy serialu zabierają się za jego kolejną odsłonę. Czy znajdzie się w niej miejsce dla Kali?

Twórcy „Stranger Things” o przyszłości „zaginionej siostry” w 3. sezonie serialu
foto: kadr z wideo

Wątek „zaginionej siostry” Jedenastki był jednym z najbardziej zaskakujących elementów „Stranger Things 2”. Poznaliśmy ją już na początku 2. sezonu, by wspólną historię Ósemki/Kali i Jedenastki/Jane zgłębić w 7. odcinku pt. „Zaginiona siostra”. Kali zaskarbiła sobie sympatię widzów, a jej historia zaintrygowała. Od razu po premierze pojawiły się więc pytania, czy twórcy planują stworzyć spin-off poświęcony Kali i grupie towarzyszących jej wyrzutków. Bracia Duffer nie zaprzeczyli, ale też nie potwierdzili tej informacji.

kali ekipa

Podczas Vulture Festival w Los Angeles, Matt Duffer zdradził jednak, że twórcy planują powrót zaginionej siostry w 3. sezonie serialu. Jak powiedział:

"

Byłoby to dla mnie dziwne, gdybyśmy nie rozwiązali wątku [Kali]. Powiedziałbym, że szanse na to, że powróci są bardzo duże. "

Choć wszyscy są już bardziej niż pewni, że 3. sezon „Stranger Things” powstanie, Netflix wciąż nie ogłosił tego oficjalnie. Trudno jednak uwierzyć, by szefowie Netflixa chcieli zakończenia najpopularniejszego serialu platformy, który pokochały rzesze fanów ze Stephenem Kingiem na czele. Tym bardziej, że twórcy, choć początkowo planowali zrealizować tylko jeden sezon, po drugim są gotowi na dwa kolejne.

kali i jedenastka

Nie wiadomo jeszcze, jakie przygody czekają młodych przyjaciół z Hawkins w nowych odcinkach, możemy się jednak spodziewać, że będą musieli ostatecznie rozprawić się z Shadow Monsterem, czającym się w „odwróconym świecie”. W świetle nowych informacji, z pomocą przyjdzie im zapewne Kali oraz inne dzieciaki, którym udało się zbiec z laboratorium w Hawkins.

1. i 2. Sezon „Stranger Things” można aktualnie oglądać na platformie Netflix.

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Stranger Things Netflix