30.07.2018 10:41

Twórcy „Stranger Things” potwierdzili, kiedy zobaczymy 3. sezon serialu Netfliksa

Netflix zapowiedział, przybliżoną datę premiery 3. sezonu „Stranger Things”. Kiedy powrócimy do Hawkins, by śledzić tajemnicze przygody grupy dzieciaków?

Twórcy „Stranger Things” potwierdzili, kiedy zobaczymy 3. sezon serialu Netfliksa
foto: kadr z serialu Stranger Things

„Stranger Things” to wielki hit platformy Netflix. Pierwsze dwa sezony podbiły serca widzów na całym świecie i stało się flagowym serialem Netfliksa. Nic dziwnego, w końcu produkcja braci Duffer łączy w sobie nostalgię za latami 80., a w szczególności Kinem Nowej Przygody z naprawdę niesamowitą i wciągają historią, w którą są uwikłani charakterystyczni bohaterowie. Fani „Stranger Things” od wielu miesięcy oczekują na 3. sezon serialu. Netflix w końcu potwierdził, kiedy zobaczymy kontynuację historii dzieciaków z Hawkins.

„Stranger Things” sezon 3 - kiedy premiera?

Zazwyczaj serial „Stranger Things” miał premierę jesienią. Początkowo fani sądzili, że tym razem będzie podobnie i 3. sezon zobaczymy na Haloween 2018. Jednak zdjęcia ruszyły dopiero w kwietniu 2018 roku i już wtedy było wiadomo, że twórcy nie zdążą raczej przygotować kolejnej porcji odcinków na drugą połowę roku. Jak donosi portal CBR.com, podczas spotkania prasowego w sprawie serialu „Sabrina”Cindy Holland - wiceprezes Netfliksa do spraw oryginalnego contentu, zdradziła, kiedy możemy spodziewać się premiery 3. sezonu „Stranger Things”. Oficjalnie potwierdzono, że nowe przygody dzieciaków z Hawkins zobaczymy latem 2019 roku.

"

To ręcznie robiony serial, Bracia Duffer i Shawn Levy pracowali naprawdę ciężko i rozumieją, że poprzeczka jest ustawiona wysoko. Chcą dać widzom coś lepszego i większego niż w zeszłym roku. Więc naprawdę potrzebowali czasu, żeby to osiągnąć, za pomocą większej ilości efektów specjalnych. To będzie naprawdę ekscytujący sezon.  "

„Stranger Things” sezon 3 - co czeka bohaterów?

W 3. sezonie twórcy podejmą wątki, które widzieliśmy w zeszłym roku, ale nie zabraknie też nowych postaci, między innymi burmistrza Hawkins oraz miejsc, takich jak centrum handlowe Starcourt. W „Stranger Things” zobaczymy ponownie gwiazdy serialu. Powrócą Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalie Dyer, Charlie Heaton czy Joe Keery

Do premiery 3. sezonu „Stranger Things” poczekamy jeszcze prawie rok. Oczekiwanie na nowe przygody paczki z Hawkins umili komiks przedstawiający wydarzenia z 1. sezonu, które nie zostały pokazane w serialu. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Stranger Things Netflix