Twórcy "The Walking Dead" potwierdzili, w którym odcinku umrze Rick Grimes

Sergiusz Kurczuk
23.10.2018 11:38
Twórcy "The Walking Dead" potwierdzili, w którym odcinku umrze Rick Grimes Fot. kadr z serialu The Walking Dead

Kiedy zobaczymy śmierć Ricka Grimesa granego przez Andrew Lincolna?

Informacja o śmierci Ricka Grimesa wstrząsnęła wszystkimi fanami serialu "The Walking Dead". W połowie 2018 roku pojawiły się pierwsze pogłoski, mówiące, że z obsady hitu AMC odejdzie Andrew Lincoln. Aktor wcielał się w Ricka od pierwszego odcinka serialu, którego premiera odbyła się w 2010 roku. Twórcy "The Walking Dead" zapowiedzieli, kiedy zobaczymy śmierć głównego bohatera.

"The Walking Dead" sezon 9. - kiedy umrze Rick Grimes?

Wieści o odejściu Lincolna z "The Walking Dead" spowodowały, że fani zapowiedzieli rezygnację ze śledzenia dalszych losów ocalałych w świecie wypełnionym przez zombie. Twórcy serialu jednak nie wystraszyli się obietnic widzów, bo w planach mają kolejne sezony i nowe spin-offy "The Walking Dead". Rick, który do tej pory był centralną postacią produkcji AMC, przekaże schedę po sobie innemu bohaterowi. Prawdopodobnie będzie to Daryl Dixon grany przez Normana Reedusa.

Do tej pory zapowiadano jedynie, że Rick pojawi się tylko w pierwszej połowie 9. sezonu "The Walking Dead". Twórcy postanowili w końcu podać konkretną datę śmierci Grimesa. Zrobili to za pośrednictwem Twittera.

Po odcinku z tego tygodnia Rickowi Grimesowi ZOSTAŁY DWA ODCINKI. Nie chcecie przegapić drugiego z nich.

Oznacza to, że śmierć Ricka zobaczymy w 5. odcinku nowego sezonu "The Walking Dead".

"The Walking Dead" sezon 9. odcinek 5 - kiedy premiera?

Na razie trudno powiedzieć, w jaki sposób Rick zginie. Co prawda serial powstał na podstawie komiksu "The Walking Dead", ale telewizyjni twórcy często odbiegają od tego, co wydarzyło się na kartach papierowych "Żywych trupów". Poza tym Rick w komiksie żyje i ma się dobrze. Robert Kirkman wyjawił, że ma w planach uśmiercenie tej postaci, ale na razie nie podał szczegółów tego wydarzenia. Odpowiedź na pytanie, jak twórcy serialu zabiją Ricka, poznamy 4 listopada 2018 roku, kiedy 5. odcinek 9. sezonu "The Walking Dead" trafi na antenę AMC. W Polsce premiera odbędzie się za pośrednictwem stacji Fox.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.