Twórcy "The Walking Dead" zapowiedzieli własne Krwawe Gody

Sergiusz Kurczuk
22.03.2019 11:19
Twórcy "The Walking Dead" zapowiedzieli własne Krwawe Gody Fot. kadr z serialu Gra o tron

Na Twitterze "The Walking Dead" pojawił się kadr z "Gry o tron" z odcinka, w którym doszło do Krwawych Godów. Czy w serialu o zombie pojawi się krwawa maskara?

Widzowie serialu "The Walking Dead" są przyzwyczajeni do tego, że trup ściele się gęsto i często wśród ofiar pojawiają się główni bohaterowie produkcji AMC. Twórcy historii o żywych trupach zamieścili w internecie tajemniczą zapowiedź większej masakry, która czeka protagonistów "The Walking Dead". Na Twitterze serialu pojawiło się odniesienie do pamiętnego momentu z "Gry o tron". Czy w hicie AMC pojawią się Krwawe Gody w wersji zombie?

Przeczytaj także

"The Walking Dead" jak "Gra o tron"?

W 9. sezonie "The Walking Dead" główni bohaterowie stanęli oko w oko z zupełnie nowym zagrożeniem. Mowa o grupie znanej jako Szeptacze - osobach, które od lat noszą na sobie szczątki zabitych zombie, by w mieszać się w stada nieumarłych istot. Szpetacze s o wiele bardziej niebezpieczni od zwyczajnych żywych trupów, ponieważ odznaczają się inteligencją ludzi, którzy postradali zmysły przez lata mieszkających pomiędzy zombie.

Na Twitterze "The Walking Dead" zamieszczono kadr z pamiętnego odcinka 3. sezonu "Gry o tron". Widzimy na nim Waldera Freya (David Bradley), który wygłasza przemowę na zaślubinach Edmure’a Tully’ego z Roslin Frey, dając sygnał swoim ludziom, by wykonali egzekucję na przedstawicielach rodu Starków.

Po prostu to tu tak zostawimy.

Krwawe Gody były przełomowym odcinkiem w całym serialu, ponieważ widzowie byli świadkami wymordowania wielu głównych bohaterów. Podczas masakry pozbawiono życia między innymi Robba Starka i Catelyn Tully. Twórcy "The Walking Dead" zasugerowali więc, że finał 9. sezonu może zakończyć się brutalnym morderstwem wielu znaczących postaci. Protagoniści serialu zamierzają otworzyć targowisko, na którym mieszkańcy Kingdom, Hilltop, Oceanside i Alexandrii będą mogli wymienić się dobrami. Całkiem możliwe, że spotkanie przerodzi się w rzeź zorganizowane przez Alphę - przywódczynię Szeptaczy.

Podobne wydarzenie miało miejsce w komiksach i spowodowało śmierć wielu kluczowych postaci, które w serialu nadal żyją. Czy to oznacza, że niebawem z obsady produkcji odejdą kolejni bohaterowie?

"The Walking Dead" sezon 9 - kiedy finał serialu?

To nie jedyne podobieństwo "The Walking Dead" z "Grą o tron". Twórcy zapowiedzieli, że widzowie serialu w końcu zobaczą zimowe krajobrazy. Bohaterowie hitu AMC nie tylko staną oko w oko ze śmiercią, ale również z zamiecią. Zanim jednak zobaczymy kulminację 9. sezonu, czeka nas jeszcze jeden odcinek serialu. "The Calm Before" trafi na ekrany AMC i FOX 24 marca 2019 roku. Ostatni odcinek zatytułowany "The Storm" zobaczymy tydzień później.

>>Zobacz też: Andrew Lincoln powróci jako Rick Grimes w trylogii filmów "The Walking Dead"<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.