Twórczyni netfliksowego „Wiedźmina” ogłosiła, że zebrała już scenarzystów projektu

Kamil Kacperski
08.05.2018 15:06
Twórczyni netfliksowego „Wiedźmina” ogłosiła, że zebrała już scenarzystów projektu Fot. kadr z wideo/materiały prasowe

Lauren S. Hissrich, która jest showrunnerką nadchodzącego serialu o Geralcie, poinformowała na swoim Twitterze, że oficjalnie ruszają prace nad scenariuszem pierwszego sezonu produkcji.

Po poinformowaniu o zakończeniu pracy nad scenariuszem pilotażowego odcinka oraz podróży do Polski, Lauren S. Hissrich poinformowała na Twitterze, że znalazła już scenarzystów, którzy pomogą jej napisać pierwszy sezon serialu „Wiedźmin”, który został zlecony przez Netfliksa. Ekipa składa się z 10 osób (włącznie z Hissrich) i znajdują się w niej tacy twórcy, jak Jenny Klein („Supernatural”, „Jessica Jones”), czy Sneha Koorse („Constantine”, „Daredevil”).

Wygląda zatem na to, że już niedługo możemy spodziewać się konkretniejszych informacji dotyczących „Wiedźmina”. Wydaje się również, że ludzie odpowiedzialni za scenariusz są kompetentni i mają doświadczenie w pracy z Netfliksem, więc możemy spodziewać się programu wysokiej jakości:

Nie wyobrażam sobie lepszego dnia. Dzisiaj oficjalnie zaczęliśmy pracę nad Wiedźminem i mieliśmy mnóstwo pomysłów, dyskusji, ciastek, kreatywności, mroku i szampana oraz to grupowe selfie, które jest najlepszym zdjęciem jakie zrobiłam. To się dzieje!

Wiedźmin - ruszyły prace nad scenariuszem

Hissrich następnie zaczęła komentować to samo zdjęcie udostępnione przez wyżej wspomnianych scenarzystów, którzy będą pracowali nad netfliksowym Wieśkiem. Cofając się jednak w czasie kilka dni wcześniej, można zauważyć, że szefowa produkcji z polski wniosła nie tylko nowe doświadczenia, ale również buteleczkę polskiego alkoholu:

Na razie wiemy jedynie, że „Wiedźmin” na Netfliksie pojawi się dopiero w 2019 roku, chociaż bardziej prawdopodobna wydaje się być premiera w roku 2020.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.