"Ty" od Netflix z datą premiery 3. sezonu. Zobaczcie zapowiedź nowych odcinków

31.08.2021 11:33
"Ty" od Netflix z datą premiery 3. sezonu. Zobaczcie zapowiedź nowych odcinków Fot. materiały prasowe/Netflix

Październik na Netflix będzie wyjątkowo gorący. Wiemy, że otrzymamy wszystkie sezony "The Office US", ale zanim do tego dojdzie, to będziemy mogli zobaczyć 3. serię serialu "Ty".

Ty - Netflix zdradził datę premiery 3. sezonu serialu

Netflix wyjawił, że 3. sezon serialu "Ty" zadebiutuje na platformie już 15 października 2021 roku. Serwis traktuje produkcję bardzo poważnie, ponieważ udostępnił nawet specjalne wideo, w którym zdradził datę premiery za pomocą rozcinania kawałka tortu weselnego.

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć bardzo smaczne wideo:

Główne role w serialu grają Penn Badgley i Victoria Pedretti, natomiast serial jest stworzony przez superproducenta Grega Berlantiego i Serę Gamble. Produkcja bazuje na powieściach Caroline Kepnes o tytułach "You" oraz "Hidden Bodies".

Drugi sezon "Ty" był 5. najchętniej oglądanym serialem Netfliksa w 2019 roku, więc nikogo nie powinno dziwić, że produkcja jest bardzo oczekiwana przez fanów.

Polecamy

W trzecim sezonie "Ty", Joe (Badgley) i Love (Pedretti) są małżeństwem, które wychowuje swojego dzieciaka. Przeprowadzili się do Madre Linda w północnej Kalifornii, gdzie są otoczeni przez przedsiębiorców technologicznych, matki-blogerki i innych instagramerów. Joe stara się być dobrym ojcem i mężem, ale ma z tym problemy i boi się impulsywności Love. Krótko mówiąc, ich życie nie jest zbyt sielankowe.

W serialu występują również Saffron Burrows, Tati Gabrielle, Dylan Arnold, Shalita Grant, Travis Van Winkle, Scott Speedman, Michaela McManus, Shannon Chan-Kent, Ben Menhl, Chris O’Shea oraz Christopher Sean. Zgodnie z zapowiedzią, 3. sezon "Ty" zadebiutuje już 15 października 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.