Tytuł jednego z odcinków 4. sezonu "Lucyfera" będzie hołdem dla fanów
Kamil Kacperski
07.11.2018 12:07
Tytuł jednego z odcinków 4. sezonu "Lucyfera" będzie hołdem dla fanów Fot. kadr z wideo

I kto powiedział, że Diabeł nie ma serca? Twórcy "Lucyfera" postanowili złożyć fanom hołd w najlepszy możliwy sposób - nazywając jeden z odcinków na ich cześć.

Pewnie większość ucieszyłaby się bardziej, gdyby twórcy np. udostępnili cały 4. sezon za darmo, ale to niestety nie wchodzi w rachubę. Nie mniej, Joe Henderson (szef produkcji) i jego scenarzyści postanowili oddać fanom hołd, nazywając jeden z odcinków "Save Lucifer". Dokładnie te same słowa zostały użyte w twitterowej kampanii, która skłoniła Netfliksa do kupienia praw do serialu i stworzenia kolejnych odcinków produkcji. 

Epizod pod tym tytułem ma być 9. odcinkiem 4. sezonu. Tego dowiadujemy się z tweeta Hendersona, który obiecał wcześniej, że podzieli się jedną z nazw nowych odcinków, jeżeli wystarczająca liczba osób prześle mu zdjęcie z wyborów do senatu i izby USA. Twórca słowa dotrzymał i wielbiciele pana Piekieł otrzymali miły prezent z jego strony:

Wy Lucyfani nigdy nie zawodzicie - uwielbiam patrzeć na te naklejki z głosowania! Zgodnie z umową - oto okładka scenariusza do odcinka 409. Nasz sposób na oddanie hołdu Wam i waszej niesamowitej kampanii, która przywróciła do żywych nasz serial. 

"Lucyfer" 4. sezon - kiedy premiera?

Niestety, na razie twórcy milczą na temat szczegółów produkcji - wiemy, że w połowie sierpnia 2018 roku ruszyły zdjęcia do 4. sezonu przygód Lucyfera Morningstara, a na bieżąco zakulisowe zdjęcia na swojego Instagrama wrzuca Tom Ellis, aktor wcielający się w tytułowego bohatera. Mężczyzna zapowiedział również, że w serialu zobaczymy rozbierane sceny, a samo show ma być nieco mroczniejsze, niż wcześniej. Wszystko dlatego, że twórcy postanowili postawić na eksploracje bardziej mistycznych elementów mitologii "Lucyfera".

Niestety, na razie jest za wcześnie by mówić o dacie premiery nowych odcinków. Kolejne sezony "Lucyfera" debiutowały w okolicach września lub października, ale ten okres nie wchodzi raczej w rachubę w przypadku 4. sezonu produkcji. Bardziej prawdopodobny wydaje się być wrzesień i październik, ale roku 2019.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.