„Ucho Prezesa” rozlicza się z polską gospodarką w 4. odcinku
Robert Skowronski
23.01.2017 08:27
„Ucho Prezesa” rozlicza się z polską gospodarką w 4. odcinku Fot. kadr z wideo

Już po raz czwarty Robert Górski powraca jako Jarosław Kaczyński w kolejnym odcinku „Ucha Prezesa”. Drzwi do gabinetu stoją otworem.

Mogliśmy już zapoznać się z odcinkami serialu zatytułowanymi „Nowy gabinet”, „Zarządzanie przez kryzys”, a także „Coś wisi w powietrzu”. Teraz zaprezentowano nam „Na czym stoimy?”. Prezes zaprasza jednego z ministrów, żeby poznać gospodarcze plany na przyszłość i zasugerować pewne ulepszenia, daje się też poznać jako osoba wspierająca polskich kibiców, pseudo kibiców.

W tym epizodzie widzimy na ekranie takie nazwiska, jak Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Iza Dąbrowska, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewicz i Sebastian Konrad. Prezydent ciągle oczekuje na spotkanie z prezesem, by ostatecznie zostać odprawionym z kwitkiem. Ważą się losy tego czy wprowadzić w Polsce samochody elektryczne, ale nie wydaje się to najlepszym pomysłem, bo auta poruszające się na kablu są zwyczajnie śmieszne, a gdyby trzeba było je wyposażyć w baterie to poszłoby na to mnóstwo pieniędzy.

A drony, czy tam Andruty, te nowinki można wdrażać. Trzeba tylko pamiętać, żeby otworzyć trochę kopalni węgla - tam nie ma miejsca dla pedałów. Ostatecznie najważniejsza okazuje się polityka „zaciskania pasa”.

Informowaliśmy o tym, że trwają rozmowy między Telewizją Polską a osobami reprezentującymi satyryka, których celem miałoby być wprowadzenie do ramówki „Ucha Prezesa”. Ostatecznie ma powstać zupełnie nowy serial - „Lemingrad”. Jego fabuła ma być ściśle związana z aktualnymi wydarzeniami politycznymi w Polsce, a każdy z odcinków ma się zamykać w 30 minutach.

Tym razem jednak ofiarą ostrza satyry miałaby paść opozycja, co sytuowałoby „Lemnigrad” na przeciwnym biegunie w stosunku do „Ucha Prezesa”.

Tradycyjnie już kolejnego epizodu możemy spodziewać się w następny poniedziałek - 30 stycznia 2017 roku.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.