„Ucho Prezesa” z Robertem Górskim w 3. odcinku

Robert Skowronski
16.01.2017 08:53
„Ucho Prezesa” z Robertem Górskim w 3. odcinku Fot. kadr z wideo

Na kanale serialu „Ucho Prezesa” udostępniono 3. odcinek. Tym razem „Coś wisi w powietrzu”.

Robert Górski zadebiutował w roli Jarosława Kaczyńskiego na początku stycznia 2017 roku i od tego czasu oczy milionów internautów zwrócone są w stronę produkcji sygnowanej przez Kabaret Moralnego Niepokoju. Mogliśmy już zapoznać się z dwoma odcinkami serialu zatytułowanymi „Nowy gabinet” i „Zarządzanie przez kryzys”.

Tym razem mamy do czynienia z epizodem „Coś wisi w powietrzu”, w którym prezes martwi się zachowaniem jednego z ministrów, zaprasza go więc na prywatną rozmowę na tematy zawodowe. W udostępnionym odcinku możemy zobaczyć Ministra Obrony Narodowej oraz Zwierzchnika Sił Zbrojnych, czy jak kto woli prezydenta. Osobami, które udzieliły się przed kamerą oprócz Górskiego są Mikołaj Cieślak, Iza Dąbrowska, Paweł Koślik, Grzegorz Ciągardlak oraz Wojciech Kalarus.

Przekonajcie się na własnej skórze, że „Coś wisi w powietrzu”:

Kilka dni temu okazało się, że sam zainteresowany produkcją Roberta Górskiego, czyli Jarosław Kaczyński, zaznajomił się z odcinkami „Ucha Prezesa”. Informację wyjawił na Twitterze wicemarszałek Adam Bielan:

Robert Górski w jednym z wywiadów opowiedział o sugestii jaką dostał od Jarosława Gowina:

Dostaliśmy ostatnio komunikat od ministra Jarosława Gowina, że byłby zawiedziony, gdyby jego postać się nie pojawiła w „Uchu Prezesa". Odpisaliśmy, że szukamy odpowiedniego aktora. On zaproponował Clooneya. Nas stać na razie na Zelnika.

Kabareciarz dodał, że udaje mu się ocieplać wizerunek Jarosława Kaczyńskiego i że nawet zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości twierdzą, że serial w żaden sposób nie ubliża ich poglądom, a zwyczajnie ich bawi.

Kolejny odcinek „Ucha Prezesa” będziemy mogli oglądać w serwisie YouTube i na Facebooku od 23 stycznia 2017 roku.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.