23.07.2018 11:14

„Ucho Rafała”, czyli wyjątkowo biedna odpowiedź na „Ucho prezesa”

Zwolennicy dobrej zmiany, którzy kpią sobie z Rafała Trzaskowskiego, w odpowiedzi na „Ucho prezesa” postanowili zrealizować własny serial satyryczny w domowych warunkach – bez budżetu, sprzętu i prawdziwych aktorów.

Ucho Rafała
foto: kadr z wideo

„Ucho prezesa” zadebiutowało na początku 2017 roku w serwisie Youtube, by zaraz potem trafić na platformę Showmax. Serial internetowy Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka, będący satyrą na współczesną scenę polityczną, szybko stał się wielkim hitem. Pierwszy odcinek „Ucha prezesa” w ciągu tygodnia osiągnął ponad 4 miliony odsłon. Dotychczas zrealizowano 3 cieszące się dużą popularnością sezony, w których poza liderami Kabaretu Moralnego Niepokoju pojawiły się liczne gwiazdy polskiego kina, m.in. Andrzej Seweryn, Marian Opania, Artur Barciś, Cezary Pazura czy Michał Żebrowski.

„Ucho Rafała”: odpowiedź na „Ucho prezesa” o prezydencie Warszawy

Filmikowi o tytule „Ucho Rafała”, opublikowanemu na kanale Youtube o tej samej nazwie, od 20 lipca 2018 udało się zgromadzić niecałe 5000 wyświetleń i istnieją marne szanse na to, że jego twórcy osiągną podobny do Roberta Górskiego sukces. I nie chodzi tu wcale o preferowaną opcję polityczną, lecz o poziom zrealizowanej przez totalnych amatorów produkcji, który pozostawia bardzo, bardzo, bardzo wiele do życzenia. Zresztą zobaczcie sami:

Faktem jest, że powyższe wideo jest dopiero zapowiedzią tego, co czeka widzów w pełnym pierwszym odcinku „Ucha Rafała”  dotyczącym Rafała Trzaskowskiego (gdyby ktoś miał wątpliwości, napisano to wprost w informacjach o kanale). Jednak jeśli to, co widać powyżej, miało być zachętą do obejrzenia całości, to my chyba podziękujemy… 

Czy będziesz oglądać „Ucho Rafała”?

Natalia Hluzow
Tagi: Ucho prezesa