„Ucho prezesa” powraca w nowym sezonie. Kiedy pierwszy odcinek trafi na Showmax?

Sergiusz Kurczuk
11.10.2018 10:42
„Ucho prezesa” powraca w nowym sezonie. Kiedy pierwszy odcinek trafi na Showmax? Fot. materiały promocyjne

Prezes i Mariusz powracają, by maczać palce w wyborach o na prezydenta Warszawy. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek 4. sezonu „Ucha Prezesa”?

Zbliżające się wybory prezydenckie w Warszawie to idealny moment na powrót popularnej satyry na sytuację polityczną w Polsce. Mowa oczywiście o „Uchu Prezesa”, które po krótkiej przerwie powróci niedługo w 4. sezonie. Poznaliśmy datę dwóch pierwszych odcinków popularnego serialu kabaretowego, stworzonego przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju przy współpracy z serwisem Showmax i Telewizją WP. 

„Ucho Prezesa” sezon 4. - kiedy premiera?

Tym razem zobaczymy jak Prezes (Robert Górski) i jego prawa ręka Mariusz (Mikołaj Cieślak) intrygują, by namieszać w wyborach na prezydenta stolicy. Co tytułowy bohater zaplanował, by przejąć fotel głowy Warszawy? Dowiemy się już niedługo. Nowe odcinki „Ucha Prezesa” trafią do sieci już w połowie listopada 2018 roku. 4. Sezon zadebiutuje w czwartek 15 listopada, natomiast drugi odcinek zobaczymy kilka dni później, bo w niedzielę 18 listopada. Na razie nie podano szczegółów dotyczących fabuły nowych przygód Prezesa i Mariusza. Nie wiadomo też, jakie gwiazdy wystąpią w gościnnych rolach, jako znani przedstawiciele polskiej polityki.

Ucho Prezesa 4 Fot. foto: H. Karapuda/Shwomax

„Ucho Prezesa” sezon 4. - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki trafią wyłącznie na platformę Showmax i na antenę Telewizji WP. Wszystkie poprzednie sezony (oprócz odcinków specjalnych), nadal dostępne będą na kanale YouTube „Ucha Prezesa”. Premiery kolejnych odcinków zobaczymy w czwartki na Showmax i w niedziele w Telewizji WP.   

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.