15.02.2018 12:15

„Ucho prezesa” powróci z 3. sezonem. Kiedy premiera?

Z okazji swoich pierwszych urodzin serwis Showmax ogłosił datę premiery trzeciego sezonu swojej najlepszej produkcji oryginalnej. 

„Ucho prezesa” powróci z 3. sezonem. Kiedy premiera?
foto: materiały prasowe Showmax

Serial Roberta Górskiego powraca! Zrekonstruowany i gotowy na nowe tematyczne wyzwania, jakich dostarczy mu polska scena polityczna. Będzie to już 3. sezon polskiego internetowego hitu, który od lutego 2017 można oglądać na platformie Showmax.

O czym będzie 3. sezon „Ucha prezesa”?

W nowym sezonie możemy spodziewać się opowieści o losach polityków odsuniętych od władzy, którzy próbują poradzić sobie w nowej sytuacji, a także wizyt nowych ministrów w gabinecie Prezesa. Twórcy na pewno nie zapomną też o totalnej opozycji, która w zaistniałych zmianach będzie szukała szansy dla siebie. Nad wszystkim tym, jak zwykle, będzie musiał zapanować Prezes, pomimo tego, że z każdej strony czają się wrogowie. 

Ucho prezesa s03 - kiedy premiera?

Serial był pierwszą oryginalną produkcją Showmax, nie dziwi więc, że w dzień swoich urodzin ogłosili datę premiery jego kolejnego sezonu. Odbędzie się ona w czwartek 15 marca 2018 roku w serwisie Showmax, zaś tydzień później pierwszy odcinek 3. sezonu trafi na Youtube. Łącznie powstanie 14 nowych odcinków, w tym dwa specjalne, dostępne tylko dla użytkowników Showmax. 

„Ucho prezesa” - serial Roberta Górskiego

Twórcami „Ucha prezesa” Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Ich serial zadebiutował 9 stycznia 2017 roku na YouTube. Od 15 lutego produkcję przejął serwis Showmax. Osią fabularną serialu jest sytuacja polityczna w Polsce, która komentowana jest w sposób satyryczny poprzez ukazywanie różnych polityków na audiencji w gabinecie Prezesa. Główny bohater nie wychodząc ze swojej siedziby rządzi i dzieli całym krajem.

Prócz Prezesa i Mariusza, w stałej obsadzie znajdują się Izabela Dąbrowska jako pani Basia, Sebastian Stankiewicz jako syn pani Basi, Lesław Żurek jako Rysiek i Tomasz Sapryk jako Grzegorz oraz Paweł Koślik jako Adrian... tzn. Andrzej, pan prezydent.  Gościnnie w „Uchu prezesa” występują też inni aktorzy, w tym gwiazdy polskiego kina jak: Andrzej Seweryn, Wiktor Zborowski, Artur Barciś czy Cezary Żak. 

Pilot „Ucha prezesa” na YouTube obejrzano aż 10 milionów razy. Ostatni, 2. sezon cotygodniowo osiągał oglądalność ok. 2 mln widzów na Showmaxie i ok. 3 mln wyświetleń odcinka na YouTube. 

Natalia Hluzow
Tagi: Ucho prezesa Showmax News Seriale