27.08.2019 15:27

Ukazała się zapowiedź nowego serialu grozy od Netfliksa. O czym opowie "Marianne"?

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nowego serialu grozy od platformy Netflix. Co zobaczymy w "Marianne"? Kiedy ukaże się produkcja?

Foto: kadr ze zwiastuna serialu "Marianne"/ Netflix
Foto: kadr ze zwiastuna serialu "Marianne"/ Netflix

"Marianne" to nowy francuski serial platformy Netflix. W sieci ukazał się właśnie zwiastun, który zapowiada niezwykle klimatyczną i mrożącą krew w żyłach opowieść. Jaką historię przedstawia "Marianne" i kiedy pojawi się na Netfliksie? Oto wszystko, co wiemy o produkcji.

"Marianne" - zwiastun serialu Netfliksa

Główny zwiastun serialu "Marianne" prezentuje się następująco:

"Marianne" - fabuła

Serial oznaczony metką Netflix Originals opowie o pisarce, która pewnego dnia odkryje, że tworzone przez nią historie zaczynają mieć odbicie w rzeczywistości. Postanowi powrócić do rodzinnego miasteczka i zapewne właśnie tam spotka tytułową Marianne, która prześladowała ją w przeszłości i stanowiła inspirację dla jej twórczości.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Nowy serial Netfliksa przeraził widzów. O czym jest "Typewriter"?

"Marianne" - premiera i obsada

W "Marianne" wystąpią między innymi Victoire Du Bois, Lucie Boujenah, Tiphaine Daviot, Ralph Amoussou, Bellamine Abdelmalek, Mehdi Meskar, Alban Lenoir, Mireille Herbstmeyer, Corinne Valancogne, Patrick d'Assumçao i Pierre Aussedat. Serial ukaże się na platformie Netflix już 13 września 2019 roku.

Zobacz też: 10 najlepszych seriali grozy w historii

Tagi: Seriale Horror Netflix