„Veronica Mars” powraca po 11 latach z Kristen Bell w roli głównej

Natalia Hluzow
22.08.2018 12:29
 „Veronica Mars” powraca po 11 latach z Kristen Bell w roli głównej Fot. Robert Voets/Everett Collection/EAST NEWS

Fani serialu o Veronice Mars mają dziś powody do radości. Kristen Bell powróci w roli detektyw w kontynuacji serialu sprzed 11 lat.

Choć odświeżane uwielbianych produkcji po latach spotyka się raczej z chłodnym odbiorem, w tym przypadku miłośnicy serialu Roba Thomasa powinni być zadowoleni. Nowa odsłona „Veroniki Mars” nie będzie bowiem rebootem czy spin-offem, lecz kontynuacją serii zrealizowaną przez tego samego twórcę i z tą samą aktorką w roli głównej.

Veronica Mars sezon 4 – gdzie oglądać?

„Veronica Mars” ma powrócić z 4. sezonem na platformie Hulu, która odpowiada za sukces „Opowieści podręcznej”. Jak donosi The Hollywood Reporter, zarówno twórca serialu Rob Thomas, jak i wcielająca się w tytułową bohaterkę Kristen Bell („Dobre miejsce”) będą zaangażowani w projekt. Nie wiadomo jeszcze, kto z oryginalnej obsady będzie towarzyszył Kristen Bell w 4. sezonie.

Przedstawiciele Hulu nie skomentowali jeszcze oficjalnie tej sprawy, jednak THR poinformował, że umowa jest bliska finalizacji.

Veronica Mars – ulubienica młodych widzów z początku XXI wieku

Kristen Bell w roli Veroniki Mars zadebiutowała w 2004 roku na stacji UPN. Po 2. sezonach serial przeniesiono do The CW, gdzie wyemitowano tylko jeden sezon zakończony w 2007 roku. Akcja „Veroniki Mars” toczyła się w nieistniejącym miasteczku Neptun, gdzie nastoletnia Veronica rozwiązywała sprawy kryminalne wraz ze swoim ojcem, właścicielem agencji detektywistycznej.

Pomysłodawcą, współscenarzystą i jednym z reżyserów serialu był Rob Thomas, który w 2014 roku stworzył pełnometrażowy film o Veronice, która powraca do Neptune, by wziąć udział w szkolnym jubileuszu, co oczywiście doprowadza ją na trop tajemniczej sprawy morderstwa.

Prócz Kristen Bell w serialu występowali Jason Dohring, Enrico Colantoni, Tina Majorino, Francis Capra, Ryan Hansen oraz Tessa Thompson. Data premiery 4. sezonu „Veroniki Mars” nie jest jeszcze znana.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.