10.04.2020 12:44

"Vis a vis: El oasis" - gwiazdy "Domu z papieru" w zwiastunie nowego hiszpańskiego serialu

Hiszpańska telewizja FOX opublikowała zapowiedź nowego hiszpańskiego serialu. W obsadzie aktorki znane z "Domu z papieru".

Foto: materiały prasowe FOX España TV
Foto: materiały prasowe FOX España TV

"Vis a vis: El oasis" to spin-off popularnego hiszpańskiego serialu "Uwięzione". W serialu poznamy dalsze losy bohaterek oryginalnej produkcji. W sieci ukazał się pełny zwiastun. Jak potoczą się dalsze losy Macareny i Zulemy?

"Vis a vis: El oasis" - gwiazdy "Domu z papieru" w zwiastunie nowego serialu

Zwiastun serialu "Vis a vis: El oasis" prezentuje się następująco:

Nowy serial Netfliksa z gwiazdami "Przyjaciół" i "The Office"
Nowy serial Netfliksa z gwiazdami "Przyjaciół" i "The Office"
Przeczytaj także Nowy serial Netfliksa z gwiazdami "Przyjaciół" i "The Office"

Maracena i Zulema poznały się w 2015 roku, gdy obie zostały skazane i umieszczone w zakładzie karnym za dwa zupełnie różne przestępstwa. Ich losy śledziliśmy przez 4 sezony serialu "Uwięzione". I choć miała być to zamknięta historia, fani domagali się kontynuacji. Ich modły zostały ostatecznie wysłuchane i już wkrótce światło dzienne ujrzy spin-off traktujący o ich dalszych losach. 

Król tygrysów
Król tygrysów
Przeczytaj także "Król tygrysów" - znamy datę premiery specjalnego odcinka serialu dokumentalnego Netfliksa

Dziś bohaterki żyją jako łowczynie skarbów i poszukiwane są przez władze. W "Vis a vis: El oasis" będziemy świadkami ich wielkiego skoku, po którym ich ścieżki na zawsze mają się rozejść. Do wykonania zadania będą jednak potrzebowały pomocy. Z tą przyjdą im Grubi, Hackerka i Chuda. Razem stworzą Drużynę V. W serialu pojawią się również Saraya i Sandoval, a także wiele nowych postaci.

Apple oferuje swoje filmy i seriale za darmo na czas epidemii
Apple oferuje swoje filmy i seriale za darmo na czas epidemii
Przeczytaj także Apple oferuje swoje filmy i seriale za darmo na czas epidemii

Hiszpańska premiera "Vis a vis: El oasis" odbędzie się już 20 kwietnia 2020 roku. Można się spodziewać, że w Polsce - tak samo jak "Uwięzione" - serial dostępny będzie na platformie Netflix. W serialu wystąpiły: Maggie Civantos i Najwa Nimri (którą znacie jako Inspektor Sierrę w "Domu z papieru"), Itziar CastroClaudia RieraIsabel NaveiroRamira Blasa oraz znana głównie z roli uwielbianej przez fanów "Domu z papieru" Nairobi - Alba Flores

Zobacz też: Szukacie seriali podobnych do "Domu z papieru"? Oto 5 propozycji w sam raz dla was 

Tagi: News Seriale Zwiastuny Dom z papieru