27.07.2018 11:47

W 8. sezonie „American Horror Story” pojawi się dorosły Antychryst z „Murder House”

Twórcy serialu „American Horror Story” zapowiedzieli, że w 8. sezonie powróci postać Michaela Langdona - dziecka szatana. Kto wcieli się w antychrysta?

Michael Langdon
foto: kadr z serialu American Horror Story

Do 8. sezonu „American Horror Story” coraz mniej czasu, a wciąż nie pojawił się jeszcze zwiastun zapowiadający kolejną mroczną historię autorstwa Ryana Murphy'ego. Podczas San Diego Comic Con 2018 pojawiła się jedynie mała zapowiedź graficzna, przedstawiającego diabelskie dziecko. Fani od razu domyślili się, że ponownie zobaczymy Michaela Langdona - antychrysta w skórze małego chłopca. Tym bardziej że 8. sezon ma być crossoverem „Murder House” i „Sabatu”. Twórcy potwierdzili te przypuszczenia, ogłaszając, kto wcieli się w dziecko szatana.

„American Horror Story” sezon 8. kto zagra dorosłego antychrysta?

Murphy jakiś czas temu potwierdził, że wydarzenia z 8. sezonu będą połączeniem dwóch poprzednich historii. Zapowiedziano również, że akcja kontynuacji ma się rozgrywać w przyszłości. Podtytuł nowej mrocznej opowieści brzmi „Apocalypse”, więc wszystko łączy się w spójną całość. Tym razem zobaczymy początek końca świata, który prawdopodobnie rozpocznie dorosła wersja adoptowanego przez Tate'a Langdona i Vivien Harmon w „Murder House” dziecka. 

Cody Fern

Jak donosi portal Bloody Disgusting, w dorosłego antychrysta w nowym „American Horror Story” wcieli się Cody Fern, który wystąpił również w serialu „The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story”. Do tej pory potwierdzono udział następujących aktorów: Sarah Paulson, Evan Peters, Kathy Bates, Joan Collins, Cheyenne Jackson, Billie Lourd, Leslie Grossman, Billy Eichner i Adina Porter. Prawdopodobnie na ekranie pojawią się również Emma Roberts i Taissa Farmiga. Ostatnio do obsady dołączyli Jeffrey Bowyer-Chapman i Kyle Allen. 

Premierę pierwszego odcinka 8. sezonu „American Horror Story” zapowiedziano na 12 września 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale American Horror Story