W 8. sezonie „Gry o tron” pojawi się niespodziewana ciąża?

Natalia Hluzow
29.01.2018 15:43
W 8. sezonie „Gry o tron” pojawi się niespodziewana ciąża?  Fot. kadr z serialu "Gra o tron"

Wiele wody upłynie, zanim na ekrany trafi finałowy sezon „Gry o tron”. Jednak nie przeszkadza to fanom w snuciu domysłów na temat ostatnich odcinków serialu.

Portal TV Line opublikował niedawno niezwykle enigmatyczny tekst na temat przyszłości pewnego popularnego serialu czołowej stacji, który powróci na ekrany w 2019 roku. Choć w artykule nie padła ani nazwa stacji, ani tytuł serialu, fani „Gry o tron” już wiedzą – chodzi o ich ulubioną produkcję!

Jak donosi TV Line:

Nagradzany podczas Emmy serial czołowej sieci kablowej będzie zawierał związany z ciążą zwrot akcji, który ma być... zaskakujący i niedopowiedziany.

Podejrzenie niemal od razu padło nie tylko na „Grę o tron”, ale też na konkretne postaci, które mogą zostać szczęśliwymi rodzicami. Chodzi oczywiście o Jona Snow i Daenerys Targaryen, którzy skonsumowali swój świeżo rozpoczęty związek w ostatnim odcinku 7. sezonu serialu.

Opis ten mógłby też dotyczyć Cersei, która również w 7. sezonie wyjawiła swojemu bratu, że po raz kolejny spodziewa się jego dziecka. Jednak o tej ciąży już wiemy, więc to żaden zaskakujący zwrot akcji. Na fakt, że to Daenerys będzie przyszłą mamą wskazuje zresztą dalszy ciąg artykułu:

Niezwykła ciąża będzie miała wiele konsekwencji, zarówno dramatycznych, jak i w klimacie czarnej komedii. Oh, i na pewno będziecie z góry zakładać, kto jest tatusiem.

Daenerys będzie w ciąży z Jonem Snow?

Matka smoków już dawno dowiedziała się, że nie może mieć dzieci, dlatego jej ciąża byłaby czymś niezwykłym. Jednocześnie też miałaby zarówno dramatyczne, jak i humorystyczne konsekwencje, biorąc pod uwagę fakt, że ukochana Jona jest tak naprawdę jego ciotką, o czym żadne z nich na razie nie wie. Zakładanie, że to właśnie Jon jest ojcem jej dziecka też wydaje się dość oczywiste, a zatem - czy faktycznie chodzi o Daenerys, która w finałowym sezonie będzie nosiła dziecko, łączące lód i ogień?!

Z logicznego i fabularnego punktu widzenia jest to bardzo prawdopodobne. Potomek Jona i Dany byłby oczywistym kandydatem na to, by na koniec serialu objąć Żelazny Tron, dzięki czemu uzurpatorka i prawowity władca 7 królestw nie musieliby decydować o tym, które z nich powinno ostatecznie władać Westeros. Jednak tego, na jakie zakończenie ich wątku zdecydowali się tak naprawdę twórcy, nie dowiemy się jeszcze przez ponad rok.

Gra o tron s08 - kiedy premiera?

HBO oficjalnie ogłosiło, że serial powróci z ostatnim sezonem w 2019 roku. Z jednej z ostatnich wypowiedzi Maisie Williams wynika, że będzie to najprawdopodobniej kwiecień 2019. Wtedy poznamy wszystkie sekrety bohaterów i dowiemy się, czy Jon i Daenerys faktycznie spodziewają się dziecka. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.