W Milionerach padło pytanie o "Grę o tron" warte 10 tysięcy złotych. Uczestnik miał problem z odpowiedzią
18.09.2019 13:51
W Milionerach padło pytanie o "Grę o tron" warte 10 tysięcy złotych. Uczestnik miał problem z odpowiedzią Fot. kadr z serialu "Gra o tron"/ HBO

W teleturnieju Milionerzy padło pytanie związane z popularnym serialem HBO. Uczestnik, na swoje nieszczęście, nie należy do fanów "Gry o tron".

Milionerzy to jeden z najpopularniejszych teleturniejów w naszym kraju. W trakcie programu prowadzący Hubert Urbański niejednokrotnie uraczył uczestników pytaniami związanymi z filmem i muzyką. W ostatnim odcinku padło na kwestię związaną z popularnym serialem HBO. Dla fanów "Gry o tron" odpowiedź na zadane pytanie stanowiłaby bułkę z masłem. Uczestnik miał jednak problem z udzieleniem odpowiedzi.

W Milionerach padło pytanie o "Grę o tron" warte 10 tysięcy złotych  

Sam prowadzący przyznał, że jego wiedza dotycząca "Gry o tron" jest znikoma (co dało o sobie znać już podczas odczytywania pytania). Okazało się, że Marcin Hołubowicz również nie należy do miłośników serialu, dlatego odpowiedź na zadane pytanie sprawiła mu trudność. Miał on za zadanie wskazać, która z wymienionych kobiet jest matką Joffreya Baratheona - Arya Stark, Daenerys Targaryen, Cersei Lannister, czy Margaery Tyrell?

Przeczytaj także

Prawidłową odpowiedzią jest rzecz jasna odpowiedź C - Cersei Lannister. Marcinowi Hołubowiczowi udało się prawidłowo "strzelić" i zdobyć 10 tysięcy złotych. Kosztowało go to jednak koło ratunkowe "50:50".

Zobacz też: George R.R. Martin potwierdził, że kolejny prequel "Gry o tron" to historia Targaryenów  

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.