W Milionerach padło pytanie o piosenkę z "Westworld" warte 20 tysięcy złotych. Znalibyście odpowiedź?

Aleksandra Degórska
08.03.2019 14:21
Milionerzy|undefined Fot. VIPHOTO/East News

Sprawdźcie, jakie pytanie związane z "Westworld" sprawiło trudność uczestnikowi teleturnieju Milionerzy.

Chyba nie ma nikogo, kto nie kojarzyłby teleturnieju Milionerzy. Program z Hubertem Urbańskim cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem i teleturniej powrócił w wiosennej ramówce TVN. Zasady są proste - spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba, która może zdobyć milion złotych, jeśli dobrze odpowie na 12 pytań. Uczestnik musi orientować się w różnych dziedzinach, również muzycznych oraz filmowych. W programie pojawiały się pytania dotyczące m.in. piosenki Piotra Roguckiego, jak również "Gwiezdnych Wojen" czy Carlosa Santany.

Milionerzy: Pytanie o piosenkę z "Westworld" warte 20 tysięcy złotych

W odcinku transmitowanym 7 marca 2019 uczestnik gry Andrzej Ropa z Krakowa otrzymał pytanie warte 20 tysięcy, które sprawiło mu sporo kłopotu. Dotyczyło ono serialu "Westworld" oraz piosenki, która pojawiła się w produkcji. Gracz usłyszał następujące zadanie od Huberta Urbańskiego: 

W serialu "Westworld" Ramin Djawadi wykorzystał własną aranżację utworu "Back to Black"...

Uczestnik miał do wyboru artystów Sade Adu, Imaani, Amy Winehouse oraz Adele. Andrzej Ropa przyznał, że jego pierwszy skojarzeniem z tytułem piosenki była Metallica i zapewne chodziło mu o numer "Fade to Black".

Przeczytaj także

Gracz miał problem z odpowiedzią na pytanie, postanowił wykorzystać pierwsze koło ratunkowe i zadzwonił do przyjaciółki, która wskazała Amy Winehouse. Oczywiście jest to dobra odpowiedź - kawałek "Back to Black" pojawił się na jej płycie pod tym samym tytułem. 

"Westworld 3" - co czeka nas w kolejnym sezonie?

W 1. sezonie serialu "Westworld" zobaczyliśmy nietypowy park rozrywki, który przenosi gości do świata Dzikiego Zachodu, gdzie mogą grabić, mordować i gwałcić humanoidalne hosty. 2. sezon pokazał bunt hostów i jego konsekwencje. HBO ogłosiło, że powstanie 3. sezon "Westworld", ale na razie nieznana jest data premiery.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.