13.08.2019 13:24

W "Wiedźminie" zobaczymy młodego Geralta? Tak sugeruje serwis IMDb

Jeśli wierzyć informacjom zawartym w serwisie IMDb, w netfliksowym "Wiedźminie" zobaczymy młodego Geralta. Kto wcieli się w młodą wersję wiedźmina?

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

W serwisie IMDb pojawiła się intrygująca aktualizacja. Czyżby "Wiedźmin" od Netfliksa miał nam zaserwować wgląd w dzieciństwo Geralta z Rivii? Wiele na to wskazuje. Kto miałby się wcielić w młodszą wersję najsłynniejszego z wiedźminów?

W "Wiedźminie" zobaczymy młodego Geralta?

Pod koniec 2019 roku ukaże się serial "Wiedźmin", w którym jako Geralt z Rivii wystąpi Henry Cavill. Serwis IMDb wskazuje jednak, że przyjdzie nam zobaczyć również młodszą wersję bohatera. W obsadzie "Wiedźmina" widnieje tam bowiem młody Tristan Ruggeri, w roli młodego Geralta. Ruggeri miałby się pojawić w 8. odcinku serialu. 

Foto: zrzut ekranu serwisu IMDb

Platforma Netflix nie odniosła się jeszcze do tej rewelacji, dlatego też zaznaczamy, że pozostaje ona w sferze pogłosek. Gdyby doniesienia okazały się jednak prawdą, byłby to pierwszy aktorski występ młodego Tristana Ruggeri. Trzeba przyznać, że to obiecujący start.

Wiedźmin
Wiedźmin
Przeczytaj także "Wiedźmin" - fani mieli spory wpływ na fabułę serialu Netfliksa

"Wiedźmin" - kiedy premiera?

Dokładna data premiery netfliksowego "Wiedźmina" nie jest na ten moment znana. Wiemy jedynie, że 1. sezon ukaże się pod koniec 2019 roku. W obsadzie serialu znaleźli się Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra, Jodhi May, Björn Hlynur Haraldsson oraz Adam Levy.

Zobacz też: Henry Cavill opowiedział o procesie przygotowania do roli Geralta

Tagi: News Seriale Wiedźmin Netflix Henry Cavill