W drugim sezonie "Squid Game" mają powrócić postaci, które zmarły. Skąd taka decyzja?

22.03.2022 13:48
W drugim sezonie "Squid Game" mają powrócić postaci, które zmarły. Skąd taka decyzja? Fot. materiały/Noh Juhan/Netflix

Netflix pracuje już nad drugim sezonem serialu "Squid Game". Twórca hitu, czyli Dong-hyuk Hwang, postanowił niedawno zdradzić, jakie ma plany na przyszłość produkcji.

W 2. sezonie Squid Game powrócą zmarłe postaci

Początek ostatniego kwartału roku 2021 należał do kompletnie niespodziewanego hitu - południowokoreańskiego serialu "Squid Game", na którego punkcie oszalał cały świat. Oczywiście szybko pojawiło się pytanie, czy powstanie 2. sezon niecodziennej produkcji powołanej do życia przez Dong-hyuka Hwanga. Po chwili niepewności odpowiedź zabrzmiała "tak" i obecnie twórca pracuje nad nowymi epizodami.

Polecamy

Jak podaje Deadline, pojawiły się nowe informacje dotyczące powstającego 2. sezonu "Squid Game". Hwang został zapytany przez dziennikarzy portalu o powrót aktorów z obsady 1. sezonu. Twórca zdradził, że zamierza przywrócić kilka postaci, które zmarły w poprzednich odcinkach, ale w nieoczywisty osób:

Nie do końca, ponieważ większość z nich nie żyje, ale spróbuję czegoś, co pozwoli im wrócić do drugiego sezonu.

Reporterzy zapytali również konkretnie o Jung Ho-yeon - aktorki, która wcielała się w serialu w Kang Sae-byeok.

Powiedzmy, że może mieć siostrę bliźniaczkę, zobaczycie.

Polecamy

Wydaje się, że najprostszym sposobem na "przywrócenie zmarłych" postaci są retrospekcje. Trudno jednak przewidzieć, co południowokoreański filmowiec ma na myśli. Obecnie twórcy są na poziomie pracy nad scenariuszem, więc każda opcja jest dozwolona.

Hwang potwierdził natomiast w rozmowie z dziennikarzami Deadline, że w drugim sezonie na pewno zobaczymy nowe krwawe gry. Pozostałe szczegóły są na razie objęte tajemnicą, a na premierę nowych odcinków najprawdopodobniej poczekamy jeszcze kilkanaście miesięcy. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.