W najnowszych zwiastunach "Domu z papieru" występują bohaterowie innych seriali Netfliksa
Karolina Woźniak
28.05.2019 15:30
W najnowszych zwiastunach "Domu z papieru" występują bohaterowie innych seriali Netfliksa Fot. : kadr z wideo

Serial "Dom z papieru" zyskał sporą popularność. Produkcja doczekała się 3. sezonu, który będzie miał swoją premierę w lipcu 2019 roku. Teraz Netflix zaprezentował dwa zwiastuny do nadchodzącej serii.

Najnowsze zwiastuny "Domu z papieru" z pewnością zaskoczą wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na nadchodzący sezon. Hiszpańska produkcja zaskarbiła sobie sympatię widzów na całym świecie, a sam Netflix dobrze wie, jak promować swoje dzieła, żeby słuch o nich nie zaginął. Na jaki pomysł wpadli tym razem?

3. sezon "Domu z papieru" - zwiastun

Netflix postawił na prawdziwe combo. Serwis podgrzewa atmosferę przed premierą hiszpańskiej produkcji i sprawia, że oba zwiastuny "Domu z papieru" zainteresują nie tylko fanów serii, ale także miłośników popularnej platformy. W zapowiedzi zbliżającego się serialu wystąpiły gwiazdy wielu produkcji, które są dostępne na platformie. W pierwszym krótkim filmiku promocyjnym zobaczymy bohatera "Stranger Things", "Dark" i "Narcos".

Okazuje się, że wszyscy poszukują jednej osoby... W drugim zwiastunie przemawia już sam Profesor.

Przeczytaj także

3. sezon "Domu z papieru" - premiera

Serial powróci na platformę Netflix już 19 lipca 2019 roku. Lipiec zapowiada się bardzo upalnie, bo właśnie w tym miesiącu czeka nas szereg premier, których fani nie mogą się doczekać. 3. sezon "Stranger Things" pojawi się już 4 lipca 2019 roku

Zobacz także: Netflix: lista nowości na czerwiec 2019

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.