28.05.2019 15:30

W najnowszych zwiastunach "Domu z papieru" występują bohaterowie innych seriali Netfliksa

Serial "Dom z papieru" zyskał sporą popularność. Produkcja doczekała się 3. sezonu, który będzie miał swoją premierę w lipcu 2019 roku. Teraz Netflix zaprezentował dwa zwiastuny do nadchodzącej serii.

"Dom z papieru" 3. sezon
fot: kadr z wideo

Najnowsze zwiastuny "Domu z papieru" z pewnością zaskoczą wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na nadchodzący sezon. Hiszpańska produkcja zaskarbiła sobie sympatię widzów na całym świecie, a sam Netflix dobrze wie, jak promować swoje dzieła, żeby słuch o nich nie zaginął. Na jaki pomysł wpadli tym razem?

3. sezon "Domu z papieru" - zwiastun

Netflix postawił na prawdziwe combo. Serwis podgrzewa atmosferę przed premierą hiszpańskiej produkcji i sprawia, że oba zwiastuny "Domu z papieru" zainteresują nie tylko fanów serii, ale także miłośników popularnej platformy. W zapowiedzi zbliżającego się serialu wystąpiły gwiazdy wielu produkcji, które są dostępne na platformie. W pierwszym krótkim filmiku promocyjnym zobaczymy bohatera "Stranger Things", "Dark" i "Narcos".

Okazuje się, że wszyscy poszukują jednej osoby... W drugim zwiastunie przemawia już sam Profesor.

Zobacz zwiastun 3. sezonu serialu "Dom z papieru". Kiedy nowe odcinki trafią na Netflix?
Zobacz zwiastun 3. sezonu serialu "Dom z papieru". Kiedy nowe odcinki trafią na Netflix?
Przeczytaj także Zobacz zwiastun 3. sezonu serialu "Dom z papieru". Kiedy nowe odcinki trafią na Netflix?

3. sezon "Domu z papieru" - premiera

Serial powróci na platformę Netflix już 19 lipca 2019 roku. Lipiec zapowiada się bardzo upalnie, bo właśnie w tym miesiącu czeka nas szereg premier, których fani nie mogą się doczekać. 3. sezon "Stranger Things" pojawi się już 4 lipca 2019 roku

Zobacz także: Netflix: lista nowości na czerwiec 2019

Karolina Woźniak
Tagi: Netflix