14.10.2019 14:44

W obsadzie pierwszego prequela "Gry o tron" pojawiły się cztery nowe nazwiska

Obsada pierwszego prequela "Gry o tron" wzbogaciła się właśnie o cztery nowe osoby. W kogo wcielą się aktorzy?

Foto: materiały prasowe HBO
Foto: materiały prasowe HBO

Kolejne wieści ze świata Westeros. Okazuje się, że choć zdjęcia do pilotażowego odcinka pierwszego prequela "Gry o tron" zakończyły się w lipcu, jego obsada właśnie się powiększyła.

Cztery nowe nazwiska w obsadzie pierwszego prequela "Gry o tron"

Akcja niezatytułowanego jeszcze serialu rozgrywać się będzie na kilka tysięcy lat przed wydarzeniami z oryginalnej produkcji. Obserwować będziemy, jak złota Era Herosów przerodziła się w Długą Noc, poznamy genezę Białych Wędrowców, spotkamy więcej Dzieci Lasu oraz przodków słynnych rodów Siedmiu Królestw. Do obsady serialu dołączyli właśnie Leah Gayer, Jasper Britton, Georgina Beedle i Jacqueline Boatswain.

Dzieci Lasu, foto: kadr z serialu
Dzieci Lasu, foto: kadr z serialu
Przeczytaj także "Gra o tron": Ruszyły zdjęcia do pierwszego prequela. Co wiemy o spin-offie serialu?

Leah Gayer wcieli się w bohaterkę imieniem Caera, zaś Jaspera Brittona poznamy jako człowieka określanego mianem "House Master Cole". Tożsamości postaci, w które wcielą się Georgina Beedle i Jacqueline Boatswain nie są na ten moment znane.

Naomi Watts
Naomi Watts
Przeczytaj także Naomi Watts na nowym zdjęciu z planu spin-offu "Gry o tron"

Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że w prequelu "Gry o tron" zobaczymy między innymi Naomi Watts, Josha Whitehouse'aMirandę Richardson, Naomie Ackie, Denise'a Gougha, Jamiego Campbella Bowera, Sheilę Atim, Ivanno Jeremiaha, Georgię Henley, Aleksa Sharpa oraz Toby'ego Regbo

Gra o tron
Gra o tron
Przeczytaj także George R.R. Martin potwierdził, że kolejny prequel "Gry o tron" to historia Targaryenów

Serial powstaje na podstawie historii stworzonej wspólnie przez George'a R.R. Martina i Jane Goldman, która jest również autorką scenariusza pilotażowego odcinka. Data premiery pierwszego prequela "Gry o tron" nie jest na ten moment znana. Mówi się, że serial ukaże się w pierwszej połowie 2020 roku, jednak te rewelacje nie zostały przez nikogo oficjalnie potwierdzone.

Zobacz też: Top 7 seriali podobnych do "Gry o tron"

Na który prequel "Gry o tron" czekasz bardziej?

Tagi: News Seriale Gra o tron George R.R. Martin