W serialu "Obi-Wan Kenobi" pojawi się Flea z Red Hot Chili Peppers. Kogo zagra?

04.05.2022 11:16
W serialu "Obi-Wan Kenobi" pojawi się Flea z Red Hot Chili Peppers. Kogo zagra? Fot. imago/arena/EAST NEWS

Znani basiści w serialach "Star Wars" to nowa tradycja serii? W "Book of Boba Fett" pojawił się Thundercat, a w "Obi-Wanie" ma gościnnie wystąpić Flea z RHCP.

Star Wars - Flea pojawi się w serialu Obi-Wan Kenobi?

Jak podaje portal StarWarsNews.org, w serialu "Obi-Wan Kenobi" ma się pojawić całkiem ciekawa postać - według ich źródeł, już niedługo zobaczymy występ kolejnego znanego basisty w świecie Star Wars. Mowa o Flea z Red Hot Chili Peppers. Ten ma się pojawić w jednym z odcinków jako "bohater z fajnie wyglądającym blasterem". Brzmi super.

Polecamy

Co ciekawe, brzmi też prawdopodobnie - Flea współpracował już całkiem niedawno z Deborą Chow, która jest reżyserką wszystkich 6 odcinków "Obi-Wana Kenobiego". Artystka stworzyła bowiem wideo do nowego singla Peppers o tytule "Black Summer" z ich krążka "Unlimited Love".

Tak jak wspomnieliśmy, Flea będzie kolejnym znanym basistą, który pojawi się gościnnie w serialu "Star Wars" - wcześniej widzieliśmy już Thundercata. Ten odgrywał rolę mechanika/lekarza, pomagającego głównym bohaterom "The Book of Boba Fett".

Flea ma na koncie już kilka występów w filmach i serialach - pojawił się w "The Outsiders", grał "Needlesa" w "Powrocie do przyszłości 2" i "3", a także "Big Lebowskim" braci Coenów. Niedawno mogliśmy go natomiast zobaczyć w "Baby Driverze".

Polecamy

Deborah Chow wielokrotnie podkreślała, że przygotowała wraz z innymi twórcami "mnóstwo niespodzianek", niezapowiedzianych występów gościnnych i niespodziewanych powrotów. 

Główne role w serialu od Disney+ zagrają: Ewan McGregor, Moses Ingram, Rupert Friend, Joel Edgerton, Bonnie Piesse, Indira Varma, Sung Kang, O'Shea Jackson Jr., Benny Safdie, Kumail Nanjiani oraz Hayden Christensen jako Darth Vader. Produkcja "Obi-Wan Kenobi" zadebiutuje na Disney+ 27 maja 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.