W sieci pojawił się nowy, krwawy zwiastun 2. sezonu "The Boys"

10.12.2019 10:24
W sieci pojawił się nowy, krwawy zwiastun 2. sezonu "The Boys" Fot. kadr z serialu "The Boys"/Amazon

Hughie i Billy Butcher powracają, a wraz z nimi krew, kłopoty i destrukcja. Chłopcy będą musieli odnieść się do faktu, iż żona Butchera żyje i wychowuje syna Homelandera. Zobaczcie wideo.

Chłopcy wracają do miasta. Amazon wypuścił pierwszy zwiastun 2. sezonu hitowej adaptacji komiksów Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Twórcami serialu są Seth Rogen, Evan Goldberg i Eric Kripke, a nowa zapowiedź prezentuje się podobnie jak 1. sezon, czyli naprawdę dobrze. 

The Boys - zwiastun 2. sezonu

Nie dowiadujemy się o nowych epizodach "The Boys" zbyt dużo, oprócz tego, że wracają nasi ulubieni antybohaterowie i złoczyńcy. Materiał rozpoczyna się od fragmentu z Homelanderem (Anthony Starr), który pojawia się na ekranie z krwią na twarzy. Później możemy zobaczyć ujęcia kolejnych głównych bohaterów: A-Train jest przywiązany do łózka, The Deep robi głupoty, Annie/Starlight próbuje pogodzić się ze sławą, a Billy Butcher celuje w kogoś snajperką.

Przeczytaj także

Później ktoś komuś rozrywa głowę, a Hughie bardzo głośno krzyczy. I oprócz tego pojawia się Giancarlo Fring. Krótko mówiąc: jest więcej, lepiej i bardziej bad-assowo:

W tle słyszymy Des Rocs "Let Me Live / Let Me Die". Zwiastun jest bardzo energetyczny i niewątpliwie sprawia, że nie możemy się doczekać premiery nowego sezonu "The Boys". Niestety, wiemy jedynie, że ten zadebiutuje w 2020 roku.

Zobacz także: Slipknot udostępnił nowy utwór "Solway Firth" [WIDEO]

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.