W sieci pojawił się nowy, krwawy zwiastun 2. sezonu "The Boys"
10.12.2019 10:24
W sieci pojawił się nowy, krwawy zwiastun 2. sezonu "The Boys" Fot. kadr z serialu "The Boys"/Amazon

Hughie i Billy Butcher powracają, a wraz z nimi krew, kłopoty i destrukcja. Chłopcy będą musieli odnieść się do faktu, iż żona Butchera żyje i wychowuje syna Homelandera. Zobaczcie wideo.

Chłopcy wracają do miasta. Amazon wypuścił pierwszy zwiastun 2. sezonu hitowej adaptacji komiksów Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Twórcami serialu są Seth Rogen, Evan Goldberg i Eric Kripke, a nowa zapowiedź prezentuje się podobnie jak 1. sezon, czyli naprawdę dobrze. 

The Boys - zwiastun 2. sezonu

Nie dowiadujemy się o nowych epizodach "The Boys" zbyt dużo, oprócz tego, że wracają nasi ulubieni antybohaterowie i złoczyńcy. Materiał rozpoczyna się od fragmentu z Homelanderem (Anthony Starr), który pojawia się na ekranie z krwią na twarzy. Później możemy zobaczyć ujęcia kolejnych głównych bohaterów: A-Train jest przywiązany do łózka, The Deep robi głupoty, Annie/Starlight próbuje pogodzić się ze sławą, a Billy Butcher celuje w kogoś snajperką.

Przeczytaj także

Później ktoś komuś rozrywa głowę, a Hughie bardzo głośno krzyczy. I oprócz tego pojawia się Giancarlo Fring. Krótko mówiąc: jest więcej, lepiej i bardziej bad-assowo:

W tle słyszymy Des Rocs "Let Me Live / Let Me Die". Zwiastun jest bardzo energetyczny i niewątpliwie sprawia, że nie możemy się doczekać premiery nowego sezonu "The Boys". Niestety, wiemy jedynie, że ten zadebiutuje w 2020 roku.

Zobacz także: Slipknot udostępnił nowy utwór "Solway Firth" [WIDEO]

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.