02.02.2018 15:14

W sieci pojawił się teaser drugiej części 8. sezonu „The Walking Dead”

Druga połowa sezonu obiecuje ogromne emocje. Widzimy w nim śmierć Carla Grimesa, marsz Ocalałych na grupę Ricka Grimesa i ogromną wojnę.

W sieci pojawił się teaser drugiej części 8. sezonu „The Walking Dead”
foto: kadr z serialu

Druga część 8. sezonu „The Walking Dead” zatytułowana została „The Last Stand” i zapowiadana jest, jako najkrwawsze zakończenie serii w historii serialu. Wszyscy szykują się na wojnę, a zombie będą mieli mnóstwo świeżego mięsa do jedzenia. Teaser obiecuje nam koniec walki, a Rick Grimes opowiada swojemu wrogowi, że nadszedł dzień jego śmierci. 

Jest głośno, jest krwawo, jest emocjonalnie. Zobaczcie teaser drugiej części 8. sezonu „The Walking Dead”:

Kto zginie w 8. sezonie „The Walking Dead”?

Jak opowiada wcielający się w Ricka Grimesa, Andrew Lincoln, cała druga część nowego sezonu opowiada o śmierci:

"

Śmierć. Wszystkie emocje kręcą się wokół śmierci i cała obsada dokładnie to czuje. Koszta jakie ponoszą wszyscy przez tę walkę są coraz większe, zwłaszcza ostatnia strata (syn Ricka, Carl, ginie).

Ma rodzinę. Nie jest ojcem Judith, ale jest jej tatą. No i oczywiście Michonne, którą mocno kocha. Ale to... Były takie momenty w drugiej części 8. sezonu, że czułem, że serial robi coś bardzo odważnego, bo nie wiedzieliśmy do końca co robimy. W sezonach 1-4 cały czas myśleliśmy jak to robić. Teraz czuliśmy się bardzo podobnie.

Rick stracił te rzeczy, dla których uczestniczył w tej wojnie - to ma na niego ogromny wpływ i powoduje, że zmienia się na zawsze. "

Po tych słowach można przypuszczać, że twórcy przygotowali dla fanów nie lada gratkę. Druga część 8. sezonu zadebiutuje w amerykańskiej telewizji już 25 lutego 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale The Walking Dead