09.06.2019 14:01

W sieci pojawiło się logo i pierwszy kadr z serialu o Lokim

Do sieci trafiło zdjęcie, które zdradza fanom uniwersum Marvela kolejne szczegóły na temat serialu o Lokim. Na fotografii widzimy także logo produkcji. 

Loki
foto: kadr z wideo

Najwierniejsi fani Lokiego, brata Thora zapewne doskonale pamiętają początek filmu "Avengers: Infinity War". Wówczas Thanos zabił boga kłamstwa łamiąc mu kark. I chociaż wielbiciele postaci nie zdążyli zatęsknić za swoim ulubieńcem, bo Loki pojawił się także w ostatniej części Avengersów, to scena jego śmierci była prawdziwa.

Jak się jednak okazało bóg kłamstwa nie zniknie tak szybko z nowych produkcji z uniwersum Marvela. Na platformie streamingowej Disney+ ma pojawić się serial poświęcony historii Lokiego.

Loki: Pierwszy kadr i logo serialu 

W kwietniu 2019 roku przedstawiciele Disneya oraz producent filmowy i prezes Marvel Studio,s Kevin Feige spotkali się, aby omówić planowane produkcje na kolejne lata. Podczas rozmów zaprezentowano logo serialu "Loki" oraz kadr z jednego z odcinków. Do niedawna materiały pochodzące z wydarzenia były dostępne wyłącznie dla wybranych inwestorów, jednak teraz zdjęcie ze spotkania pojawiło się w sieci.

The Avengers
The Avengers
Przeczytaj także Gwiazdy "Avengers: Endgame" odtworzyły słynną scenę z "Avengers". Zobacz zakulisowe zdjęcie

Na fotografii poza charakterystycznym dla Marvel Studios logo, widzimy także ciekawy kadr z produkcji. Za plecami Lokiego widnieje bilbord promujący film "Szczęki". Zatem możemy spodziewać się, że serial przeniesie nas do połowy lat 70., kiedy to horror Spielberga miał swoją premierę.

Data premiery serialu póki co pozostaje tajemnicą.

Zobacz też: Concept art z filmu „Thor: Ragnarok” przedstawia Lokiego, jakiego nie znacie

Joanna Chojnacka
Tagi: Seriale Marvel Loki