Wampiry, wiedźmy, duchy i tygrysy w zwiastunie serialu „Midnight, Texas”
Kamil Dachnij
18.07.2017 16:13
Wampiry, wiedźmy, duchy i tygrysy w zwiastunie serialu „Midnight, Texas” Fot. kadr z filmu

To może być jeden z dziwniejszych i zarazem najzabawniejszych seriali horrorowych w 2017 roku. 

Serial „Midnight, Texas” to adaptacja bestsellerowej trylogii autorki Charlaine Harris, która znana jest przede wszystkim z serii „Czysta krew”. Jego akcja będzie się toczyć w zapyziałym, teksańskim mieście o nazwie Midnight, który jest domem dla takich stworów jak wampiry i cała masa bliżej nieokreślonych, nadprzyrodzonych istot. To właśnie do tego miejsca przyjeżdża Manfred, bohater potrafiący się komunikować z duchami. Jego sąsiadami zostaną m.in.. wiedźma, anioł, tajemnicza zabójczyni, właściciel lokalnego lombardu, wielebny, który być może jest wilkołakiem oraz pisarka skrywająca mroczny sekret rodzinny. Nie możemy koniecznie zapomnieć też o Lemuelu, czyli niezwykle światłym wampirze, od lat mieszkającym w Midnight. Zwiastun serialu jest poprzetykany dodatkowo materiałem zza kulis:

W obsadzie serialu znajdziemy aktorów, którzy mają za sobą występy w znanych produkcjach: Francis Arnaud („Rodziny Borgów”), Parisa Fitz-Henley („Luke Cage”), Jason Lewis („Seks w wielkim mieście”), Arielle Kebbel („Pamiętniki wampirów”), Dylan Bruce („Orphan Black”), Yul Vazquez („Kapitan Philips”) Sarah Ramos („Jak to robią single”) oraz Peter Mensah („Czysta krew”). Trzeba przyznać, że gromadka ma niezłe CV.

Nie da się ukryć, że produkcja NBC na pewno powinna zachęcić wszystkich fanów serialu HBO „Czysta krew”. Pewnie kolejna adaptacja książek Charlaine Harris nie odniesie takiego sukcesu jak serial Alana Balla, ale wygląda na to, że nie powinna zawieść fanów produkcji z pogranicza horroru i komedii. Premiera pierwszego odcinak odbędzie się 24 lipca 2017 roku

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.