21.09.2020 10:01

"WandaVision" doczekało się zwiastuna. Serial będzie definitywnie pokręcony

Po obejrzeniu tego wideo zadacie sobie pewnie pytanie "co tu się...?". A przynajmniej taka była nasza reakcja na zwiastun nadchodzącego serialu "WandaVision" od Disney+.

"WandaVision" doczekało się zwiastuna. Serial będzie definitywnie pokręcony
foto: Marvel/Walt Disney Studios Motion Pictures/Everett Collection

Pamiętacie jak jeszcze kilka tygodni narzekaliśmy na brak jakichkolwiek informacji ze strony Marvel Studios? Cóż, wygląda na to, że wywołaliśmy wilka z lasu, ponieważ twórcy udostępnili pierwszy zwiastun "WandaVision", które oficjalnie będzie pierwszym serialem MCU. I trzeba przyznać, że produkcja zapowiada się co najmniej dziwnie.

WandaVision - oto pierwszy zwiastun serialu MCU

Jedno jest pewne - bardzo miło jest zobaczyć Visiona całego i zdrowego. Zwłaszcza, że ostatni raz na ekranach w MCU mogliśmy go oglądać ponad dwa lata temu w "Avengers: Infinity War", więc rozłąka z tym dziwnie ludzkim androidem była naprawdę długa. 

Oto nadchodzące filmy superbohaterskie od Marvela. Nowe daty premiery
Oto nadchodzące filmy superbohaterskie od Marvela. Nowe daty premiery
Przeczytaj także Oto nadchodzące filmy superbohaterskie od Marvela. Nowe daty premiery

Oczywiście nie spodziewamy się, że ten zostanie w jakiś sposób przywrócony do życia - wręcz przeciwnie. Być może znalezienie sposobu na rezurekcję Visiona stanie się zadaniem Wandy, która kiedy nie będzie mogła go zrealizować, to oszaleje i stanie się przeciwnikiem Avengers? Na razie trudno jest cokolwiek na ten temat powiedzieć, dlatego zachęcamy do obejrzenia zwiastuna:

Disney lubi sobie też pogrywać z fanami jeśli chodzi o daty premiery - tej bowiem na razie nie zdradzono. Twórcy potwierdzili jedynie, że serial "WandaVision" ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Spodziewamy się, że może się zacząć tydzień po finale 2. sezonu "The Mandalorian". Jednak tak jak wspomnieliśmy, są to tylko przypuszczenia.

Thanos (Avengers: Infinity War)
Thanos (Avengers: Infinity War)
Przeczytaj także Gwiazdor "Lovecraft Country" zagra następcę Thanosa. Co obecność Kanga oznacza dla kinowego uniwersum Marvela?
Tagi: Seriale Disney Plus