"WandaVision" skończy się "epickim zderzeniem światów". Tak mówi Paul Bettany

19.01.2021 11:39
"WandaVision" skończy się "epickim zderzeniem światów". Tak mówi Paul Bettany Fot. materiały prasowe/Disney

Chociaż "WandaVision" zaczyna się od odcinków parodiujących amerykańskie sitcomy, to w końcu zmieni się w typowy dla Marvela blockbuster. Tak przynajmniej zapowiada Paul Bettany.

WandaVision - Paul Bettany zapowiada "epickie starcie światów"

Paul Bettany zapowiedział, że pierwszy aktorski serial Marvel Studios będzie miał epicką końcówkę, która będzie pasowała do 23 poprzednich filmów z MCU. Aktor porozmawiał niedawno z portalem Collider, w którym wyjaśnił, że niedługo produkcja zacznie się zazębiać z innymi tytułami ze świata Marvela.

Polecamy

Bettany oczywiście nie zdradzał szczegółów dotyczących przyszłości serialu "WandaVision", ale zapowiedział coś specjalnego:

Odcinek po odcinku, tydzień po tygodniu, Vision zaczynie być coraz bardziej podejrzliwy. Coś jest nie tak z tym światem. Coś nie gra w tym miasteczku. A potem pojawi się element MCU i nastąpi epickie starcie światów.

Polecamy

Aktor dodał, że miał też okazję pracować z tajemniczym członkiem obsady, z którym chciał grać już od kilku lat:

Miałem okazję pracować z aktorem, który jest na razie wielkim sekretem. Przez całe lata chciałem coś zrobić z tą osobą i nareszcie mi się udało. To było niesamowite - czuliśmy jakby na planie odpalili fajerwerki, coś pięknego. 

Reżyser serialu Matt Shakman już w 2019 roku zapowiadał, że serial ma przechodzić przez różne fazy rozwoju sitcomów, aż w końcu nastąpi wielka epicka konkluzja. Twórcom zależało na tym, żeby zaskakiwać fanów, którzy przez 23 filmy widzieli już mnóstwo rzeczy. Na razie im się to udaje. 

Serial "WandaVision" zadebiutował 15 stycznia 2021 roku z dwoma odcinkami na Disney+. Kolejne epizody będą się pojawiały w piątki.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.