Według gwiazdy „Gry o tron” spotkanie Jona Snow i Daenerys jest bardzo niebezpieczne

Sergiusz Kurczuk
21.12.2017 13:57
Według gwiazdy „Gry o tron” spotkanie Jona Snow i Daenerys jest bardzo niebezpieczne Fot. kadr z serialu Gra o tron

Isaac Hempstead Wright wcielający się w Brana Starka zdradził, że relacja Jona Snow i Daenerys Targaryen zagraża całemu Westeros. 

Do premiery finałowego sezonu „Gry o tron” jeszcze sporo czasu. Ruszyły jednak zdjęcia do 8. serii i dzięki temu świat obiegają nowe informacje dotyczące hitu HBO. Isaac Hempstead Wright wciela się w najdziwniejszą postać w całym Westeros. Ostatni męski potomek rodu Starków jest bowiem Trójką Wroną i pod koniec 7. sezonu wyjawił, że wie wszystko. I to dosłownie. Naturalnie pod koniec przedostatniego sezonu Bran dowiedział się o skonsumowaniu znajomości swojego przybranego brata Jona z Deanerys. Przy okazji wyszło też na jaw to, co wielu fanów podejrzewało od dawna. Snow jest tak naprawdę potomkiem Targaryenów.

Hempstead Wright w rozmowie z portalem Moviefone potwierdził słowa swojego bohatera, stwierdzając, że ta znajomość może się okazać bardzo niebezpieczna dla świata znanego z książek George'a R.R. Martina i hitu HBO. 

Brana będzie kłopotać fakt, że może się to przemienić w bardzo, bardzo podstępną sytuację z nową królową i osobą, która tak naprawdę jest królem. 

Czy aktor właśnie zaspoilerował jeden z wątków w nadchodzącym sezonie? Ciężko powiedzieć, biorąc pod uwagę słowa wcielającej się w Daenerys Emilii Clarke, która zasugerowała, żeby nie ufać żadnym przeciekom. Twórcy serialu nakręcą bowiem kilka zakończeń i tylko nieliczne osoby poznają prawdziwy finał serialu przed emisją w telewizji. Z drugiej strony teoria zasugerowana przez Hempsteada Wrighta wpisuje się w przypuszczenia widzów serialu, którzy snują domysły na temat tego, jak skończy się opowieść o Westeros

Zdjęcia do 8. sezonu dopiero ruszyły i od początku towarzyszą im skrajne emocje obsady. „Gra o tron” ponownie trafi na antenę HBO dopiero w roku 2019

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.