15.01.2018 13:12

Gwiazda „Westworld” o 2. sezonie serialu: „To będzie coś wielkiego. Nie rozczarujecie się.”

James Marsden, który w „Westworld” wciela się w rycerskiego hosta Teddy’ego Flooda, zapowiedział rozwój serialu w 2. sezonie.

Gwiazda „Westworld” o 2. sezonie serialu: „To będzie coś wielkiego. Nie rozczarujecie się.”
foto: kadr z serialu „Westworld”

Teddy powraca pociągiem do swojego miasteczka Sweetwater. Wysiada na stacji. Kieruje się do saloonu na drinka. Jedna z kurtyzan próbuje go uwieść, jednak jego wzrok przykuwa Dolores – ukochana sprzed lat… Tak raz za razem rozpoczynała się historia tego hosta w parku tematycznym odwzorowującym świat Dzikiego Zachodu. Samoświadome hosty postanowiły jednak przerwać tę zataczającą koło historię. Co czeka je teraz? O tym opowie 2. sezon serialu, który wcielający się w Teddy’ego aktor zapowiada jako coś naprawdę wielkiego.

westworld teddy and dolores

James Mardsen o „Westworld 2”: „Nie rozczarujecie się!”

Aktor postanowił podsycić ekscytację fanów „Westworld” i w wywiadzie dla Entertainment Weekly powiedział, że w 2. sezonie serialu wszystkiego będzie więcej:

"

Nie będziecie rozczarowani. Świat, który stworzyliśmy będzie całkowicie rozszerzony – i motywy, i filozofie – wszystko to będzie wprowadzone na wyższy poziom. Jedna rzecz, którą mogę powiedzieć to, że wszystko to wydaje się w tym roku o wiele większe. Jest większa obsada, czasem kręcimy w trzech grupach zdjęciowych jednocześnie, podczas gdy pierwszy sezon był zawsze realizowany przez jedną ekipę, więc rozmach całego przedsięwzięcia zdecydowanie wzrósł. "

Szczegóły 2. sezonu „Westworld” nie są na razie znane

Dotychczas mogliśmy zobaczyć tylko jeden teaser „Westworld 2” oraz kilka ujęć, które HBO umieściło w swojej zapowiedzi ramówki na 2018 rok. Marsden twierdzi, że to dobrze, bo utrzymywanie fabuły 2. sezonu w sekrecie pozwoli bardziej zaskoczyć widzów:

"

Im więcej jest utrzymywane w sekrecie, tym bardziej wynagrodzona poczuje się publiczność, oglądając 2. sezon. Najlepszym sposobem na oglądanie tego serialu jest pozwolić mu rozwijać się we własnym tempie. Fani powinni być bardzo zadowoleni. "

Kiedy premiera „Westworld 2”?

Mimo przeciwności losu, jakie spotkały ekipę i obsadę produkcji, „Westworld” ma powrócić z 2. sezonem na antenę HBO wiosną 2018 roku. Ponownie zobaczymy w nim Evan-Rachel Wood w roli Dolores, Eda Harrisa jako Mężczyznę w Czerni, Thandie Newton jako Maeve Millay oraz Jamesa Mardsena w roli Teddy’ego Flooda, a także wielu, wielu innych znanych i nieznanych dotychczas bohaterów serialu.

Natalia Hluzow
Tagi: Westworld James Marsden Seriale News