02.03.2018 16:42

Bohaterowie „Westworld” na pierwszych zdjęciach z drugiego sezonu serialu

Magazyn Entertainment Weekly w swoim temacie z okładki zaprezentował serię zdjęć ukazującą nowe oblicza bohaterów „Westworld”, zdradzając przy okazji kilka istotnych szczegółów związanych z 2. sezonem serialu.

Westworld 2 - okładka EW
foto: okładka Entertainment Weekly

„Westworld 2” zadebiutuje już w kwietniu 2018 roku, co oznacza, że do premiery pozostały jeszcze niecałe 2 miesiące. Z tej okazji magazyn EW (tradycyjnie) przygotował specjalną serię ekskluzywnych zdjęć, które oferują nam pierwsze spojrzenie na 2. sezon serialu oraz szereg wywiadów z twórcami i obsadą „Westworld 2”

„Westworld 2” - galeria zdjęć

Na nowej okładce magazynu EW prezentują się piękne, silne i niewzruszone Meave (Thandie Newton) i Dolores (Evan Rachel Wood). Nie mamy żadnych wątpliwości. To one przejmą kontrolę nad parkiem i serialem w drugiej odsłonie „Westworld”. Na pozostałych zdjęciach możemy dostrzec nowe, współczesne kostiumy bohaterek absolutnie niezwiązane ze światem dzikiego zachodu, na potrzeby którego zostały stworzone. Prócz Meave i Dolores fotografie ukazują także inne ważne postaci serialu, które powrócą w wersji 2.0 – lepsze, brutalniejsze i o wiele bardziej świadome. Większość z udostępnionych zdjęć możecie zobaczyć w poniższych galeriach: 

„Westworld” - co czeka nas w 2. sezonie?

Fotografie zapowiadają to, czego fani spodziewali się już od jakiegoś czasu. Drugi sezon poszerzy świat przedstawiony w „Westworld” i wyprowadzi bohaterów na zupełnie nowe tereny. Jak zapowiada jeden z twórców serialu, Jonathan Nolan:

"

Pierwszy sezon był podróżą do wewnątrz, ten będzie podróżą na zewnątrz. Będzie poszukiwaniem tego, co jeszcze kryje się w parku i co jeszcze istnieje poza nim.  "

To, że 2. sezon będzie o wiele bardziej rozbudowany, zapowiadał już James Marsden (serialowy Teddy), jednak wcielający się w postać Bernarda Jeffrey Wright w swojej wypowiedzi poszedł jeszcze dalej. Jak twierdzi, „Westworld 2” będzie przede wszystkim o wiele bardziej brutalny. Przy nim pierwszy sezon ma wyglądać jak ckliwa opera mydlana. Wypowiedzi tych i innych członków obsady możecie posłuchać w specjalnym materiale wideo:

Jak wynika z opublikowanych dotychczas zdjęć, zwiastunów i informacji, w 2. sezonie zobaczymy ponownie najważniejszych hostów, czyli Dolores, Meave, Bernarda oraz Teddy'ego. Powrócą też znani goście parku, jak Mężczyzna w Czerni (Ed Harris i Jimmi Simpson) czy Logan (Ben Barnes), do których dołączą m.in. Ashley Stubbs i Charlotte Hale, grani przez Luke'a Hemswortha i Tessę Thompson. Co ciekawe, w „Westworld 2” poznamy też młodszą wersję Roberta Forda, granego przez Anthonego Hopkinsa, co jasno sugeruje, że w nowym sezonie pojawią się retrospekcje. „Westworld” powróci na antenę HBO 22 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: News Seriale Westworld