„Westworld”: HBO ogłosiło 3. sezon serialu

Natalia Hluzow
02.05.2018 11:20
„Westworld”: HBO ogłosiło 3. sezon serialu Fot. kadr z serialu "Westworld"

„Westworld 2” pojawiło się na antenie HBO zaledwie 2 odcinki temu, a stacja już ogłosiła powstanie kolejnego sezonu o futurystycznych parkach rozrywki.

„Westworld” nie jest może fenomenem w historii telewizji na miarę „Gry o tron”, jednak nie da się ukryć, że to kolejny strzał w dziesiątkę HBO. Stacja słynąca z doskonałych produkcji oryginalnych, wprowadziła na ekrany tę niepokojącą opowieść o parku niecodziennej rozrywki w październiku 2016 roku. Serial od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem, co poskutkowało realizacją 2. sezonu „Westworld”, którego premiera odbyła się 22 kwietnia 2018 (23 kwietnia w Polsce). Nowa decyzja stacji sugeruje, że „Westworld 2” również spełnił oczekiwania pod względem oglądalności - HBO ogłosiło właśnie powstanie 3. sezon serialu.

„Westworld 3” - co czeka nas w kolejnym sezonie?

W 1. sezonie serialu mieliśmy okazję zapoznać się z nietypowym parkiem rozrywki, który przenosi swoich gości do świata Dzikiego Zachodu, gdzie mogą grabić, mordować i gwałcić umieszczone tam specjalnie w tym celu humanoidalne hosty. 2. sezon „Westworld” o tajemnym podtytule „The Door” ukazuje bunt hostów i jego konsekwencje oraz otwiera drzwi do zupełnie nowych światów, w tym zapowiadanego już wcześniej Shogun World. 

Na typ etapie trudno nawet spekulować, co czeka nas w kolejnym sezonie, jednak możemy spodziewać się kolejnej dawki tajemnic, zwrotów akcji i wizualnych wrażeń. Kluczem do sukcesu serialu jest bowiem tandem złożony z Jonathana Nolana i Lisy Joy, którzy dokładają wszelkich starań, by efekt końcowy był ambitny i satysfakcjonujący zarówno dla nich jako artystów, jak i dla nas -widzów. Jak zapowiedział Casey Bloys, dyrektor programowy HBO:

Możliwość współpracowania z wyjątkowo utalentowanymi Jonathanem Nolanem i Lisą Joy oraz ich zdolną obsadą i ekipą była dla nas nieprzeciętną przyjemnością. Począwszy od inspirującej historii po niesamowitą oprawę wizualną, jesteśmy niezmiernie podekscytowani, by dowiedzieć się, gdzie zawiedzie nas kolejny rozdział. 

„Westworld 2” - gdzie oglądać?

2. sezon „Westworld” zadebiutował na antenie HBO 22 kwietnia 2018 roku, gromadząc przed telewizorami 2,1 milionów widzów podczas pierwszej emisji. W Polsce możemy oglądać go od 23 kwietnia 2018 - w każdy poniedziałek na HBO i HBO GO.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.