04.12.2018 11:32

"Westworld. Sezon 2: Drzwi" na DVD i Blu-ray już od 4 grudnia 2018

"Westworld 2" już od dziś jest dostępny na DVD, Blu-ray i Blu-ray 4K Ultra HD w Polsce. Jakie dodatki znajdziemy na płytach z 2. sezonem tej wyjątkowej produkcji HBO?

Westworld sezon 2 na dvd i blu-ray
foto: materiały prasowe

Już dziś, 4 grudnia 2018, na DVD i Blu-ray trafia 2. sezon jednego z najbardziej intrygujących i tajemniczych seriali ostatnich lat. "Westworld. Sezon 2: Drzwi" ukazuje konsekwencje buntu maszyn, które nie chciały być dłużej zabawkami w rękach ludzi i postanowiły same - równie brutalnie i bezlitośnie - zabawić się niedoskonałymi śmiertelnikami...

Westworld 2 na dvd blu ray

Westworld sezon 2 - premiera DVD i Blu-ray

Westworld to futurystyczny park rozrywki, w którym ludzie mogą spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje. A przynajmniej był nim, dopóki służące ludzkiej przyjemności hosty nie postanowiły się zbuntować. Na czele rebeliantów stanęła Dolores (Evan Rachel Wood), natomiast Maeve (Thandie Newton) wyruszyła na własną misję. Na polu walki pozostają też Bernard (Jeffrey Wright) i Mężczyzna w czerni (Ed Harris), którzy przede wszystkim są zmuszeni do zmierzenia się z własną przeszłością.

Oglądając 10 odcinków 2. sezonu "Westworld" na DVD lub Blu-ray przyjrzymy się dopiero co wyzwolonym hostom, które wyrównują dług z ludzkością, będziemy śledzić kroki przemierzającej inne parki  Maeve oraz poznamy znacznie więcej mrocznych sekretów firmy Delos. 

Westworld 2 - dodatki na DVD i Blu-ray

Na płytach z domowym wydaniem serialu, prócz 10 odcinków 2. sezonu "Westworld", znajdziemy dodatkowe materiały wideo w postaci:

  • PRAWDA O DELOS
  • BRUTALNE PRZYJEMNOŚCI BRUTALNIE SIĘ KOŃCZĄ
  • PODŁĄCZ SIĘ ZNOWU DO SIECI
    - Refleksje na temat sezonu 2
    - O miłości i szogunie
    - Podróże i technologia
  • TWORZENIE RZECZYWISTOŚCI WESTWORLD – specjalny dodatek do każdego odcinka
Westworld 2 na dvd blu ray

Westworld sezon 2 na DVD i Blu-Ray - kiedy premiera?

Twórcami serialu są nominowany do Oscara Jonathan Nolan, współscenarzysta filmów Christophera Nolana, oraz nominowana do dwóch nagród Emmy Lisa Joy ("Tożsamość szpiega"), pełniący także obowiązki producentów wykonawczych i scenarzystów. 

W rolach głównych występują: czterokrotnie nominowany do Oscara Ed Harris, nominowana do trzech Złotych Globów Evan Rachel Wood, znany z serii "X-Men" James Marsden, nominowana do Złotego Globu Thandie Newton oraz laureat Złotego Globu Jeffrey Wright. 

"Westworld 2" w jakości 4K na Ultra HD Blu-ray oraz na Blu-ray i na DVD jest dostępny w sprzedaży od dziś, 4 grudnia 2018.

Tagi: Seriale Westworld HBO