04.12.2018 12:33

"Westworld": Wygraj DVD z 2. sezonem serialu [KONKURS]

2. sezon hitowego serialu HBO jest już dostępny na DVD i Blu-ray. Jeden z egzemplarzy domowego wydania "Westworld 2" może być Twój, jeśli weźmiesz udział w naszym konkursie!

Westworld 2 na dvd konkurs
foto: materiały prasowe (kolaż)

Mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu, w której w główne role wcielają się Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright i Ed Harris, doczekała się już dwóch sezonów. "Westworld. Sezon 2: Drzwi" trafił właśnie na DVD i Blu-Ray, a patronat medialny nad wydaniem objął m.in. portal Antyradio.pl. Z tej okazji mamy do rozdania 4 egzemplarze 2. sezonu "Westworld" na DVD. Chętnych zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Westworld 2 na DVD - co znajduje się na płytach?

Westworld to futurystyczny park rozrywki stworzony przez genialnego naukowca Roberta Forda (Anthony Hopkins) i jego wspólnika Bernarda Lowe'a (Jeffrey Wright). W rozległej, odizolowanej od świata imitacji Dzikiego Zachodu gość słono płaci za to, by stać się tym, kim nigdy nie miał odwagi być, i zrealizować swoje fantazje podczas przygód z hostami. Szybko okazuje się jednak, że za kulisami tego przedsięwzięcia nie wszystko jest w porządku, a Westworld w jednej chwili z parku rozrywki może zmienić się w najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi.

Kiedy hosty przejmują władzę nad parkiem, na czele rebelii staje Dolores (Evan Rachel Wood), która już dawno przestała być niewinną pastereczką i stała się żądną krwi mścicielką. Równie silną postacią jest Maeve (Thandie Newton), jednak ona zamiast uczestniczyć w buncie, skupia się na własnej misji. Swoje prywatne krucjaty toczą także Bernard (Jeffrey Wright) i człowiek o pseudonimie Mężczyzna w czerni (Ed Harris). Obaj będą zmuszeni zmierzyć się z demonami przeszłości.

2. sezon "Westworld" na DVD to nie tylko 3 płyty z 10 odcinkami serialu, ale także szereg dodatkowych materiałów wideo:

  • PRAWDA O DELOS
  • BRUTALNE PRZYJEMNOŚCI BRUTALNIE SIĘ KOŃCZĄ
  • PODŁĄCZ SIĘ ZNOWU DO SIECI
    - Refleksje na temat sezonu 2
    - O miłości i szogunie
    - Podróże i technologia
  • TWORZENIE RZECZYWISTOŚCI WESTWORLD – specjalny dodatek do każdego odcinka

Wszystko to do zdobycia w naszym konkursie!

Westworld sezon 2 na DVD - konkurs

Jeśli chcesz, by jeden z 4 egzemplarzy "Westworld 2" na DVD trafił w Twoje ręce, wypełnij poniższy formularz konkursowy i odpowiedz na zawarte w nim pytanie. Na zgłoszenia czekamy do wtorku 11 grudnia 2018 do północy. Nagrodzimy 4 najbardziej oryginalne odpowiedzi. 

Zwycięzcy konkursu

Płyty DVD z 2. sezonem serialu "Westworld" otrzymują:

Patryk H.

Krystian N.

Magdalena R.

Marek W.

Gratulujemy! 

Tagi: Seriale Westworld