„Westworld”: skrót 1. sezonu dla wszystkich, który pogubili się w fabule i chronologii serialu

Natalia Hluzow
16.04.2018 16:53
„Westworld”: skrót 1. sezonu dla wszystkich, który pogubili się w fabule i chronologii serialu Fot. kadr z wideo

Nie widziałeś 1. sezonu „Westworld”? A może po prostu nie pamiętasz, co wydarzyło się w poprzednich odcinkach serialu? Screen Junkies zmontowali wideo, żeby odświeżyć Ci pamięć.

Po dwóch latach od premiery „Westworld” każdy, nawet najbardziej szanujący się fan serialu, miał prawo zapomnieć o pewnych szczegółach lub pogubić się w chronologii zdarzeń. Twórcy kanału Screen Junkies, spiesząc takim osobom z pomocą, przygotowali specjalny materiał, w którym prezentują i opisują najważniejsze zdarzenia z 1. sezonu w chronologicznym porządku.

„Westworld” – chronologiczny skrót 1. sezonu serialu

Produkcje HBO rzadko należą do łatwych i całkowicie przyjemnych w odbiorze. Fabuły seriali takich jak „Westworld”, „Gra o tron”, „Rzym” czy „True Detective” przepełnione są krwią, gwałtem, intrygami i tajemnicami oraz są często tak skomplikowane, że trudno za nimi nadążyć. Nie mówiąc już o zapisaniu ich w pamięci przez rok lub dwa – a właśnie tyle fani muszą zwykle czekać na nowy sezon swojej ulubionej produkcji.

Dlatego też trudno się dziwić, że większość osób, którym „Westworld” przypadł do gustu w 2016 roku, nie do końca potrafi przypomnieć sobie szczegółowy przebieg zdarzeń. Najbardziej zagorzali fani serialu szykują już zapewne 10-odcinkowy maraton. Nie wszyscy jednak mają na to czas, dlatego twórcy kanału Screen Junkies znani ze swoich szczerych zwiastunów postanowili stworzyć kilkunastominutowy skrót wraz z wyjaśnieniem 1. sezonu „Westworld”.

„Westworld 2” – kiedy premiera?

Zaprezentowane dotychczas zwiastuny „Westworld 2” sugerują, że w nadchodzących odcinkach również czekają nas chronologiczne zawirowania. Dolores, która stała się jedną przywódczyń buntu, mści się za wyrządzone krzywdy zarówno na młodej jak i na dojrzałej wersji Mężczyzny w Czerni. Ponadto, w 2. sezonie zostanie zaburzona także jedność miejsca – bohaterowie opuszczą park Dzikiego Zachodu i odwiedzą Shogun World, a także świat rzeczywisty. Co jeszcze czeka nas w nowych odcinkach „Westworld”? Przekonamy się już w przyszłym tygodniu.

Nowy sezon serialu zadebiutuje 22 kwietnia 2018 roku na antenie HBO. „Westworld 2” będzie można również oglądać od 23 kwietnia 2018 za pośrednictwem platformy HBO GO.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.