"Westworld" - wiemy, ile odcinków będzie miał 3. sezon produkcji

05.09.2019 10:17
"Westworld" - wiemy, ile odcinków będzie miał 3. sezon produkcji Fot. kadr z serialu "Westworld"/HBO

Oficjalnie potwierdzono powrót "Westworld" z nowym sezonem. Ten pojawi się na antenie HBO już w 2020 roku. Dowiedzieliśmy się, że tym razem odcinków będzie mniej.

"Westworld" ma powrócić z 3. sezonem już w 2020 roku. Według informacji portalu The Wrap, nowa seria będzie nieco krótsza niż obydwie poprzednie - tym razem będziemy mieli do czynienia z 8 odcinkami, a nie z 10, tak jak w dwóch pierwszych sezonach produkcji. Na razie nie wiemy jednak, czy wpłynie to na czas trwania prezentowanych odcinków.

Westworld - o czym będzie 3. sezon?

Może się bowiem okazać, że twórcy "Westworld" poszli tropem "Gry o tron" i zaprezentują nam mniej odcinków, ale będą za to dłuższe. Mogą trwać nieco dłużej niż godzinę, co niewątpliwie nie byłoby problemem dla zagorzałych fanów Dolores i spółki. Na temat nowego sezonu wypowiedziała się niedawno grająca ją Evan Rachel Wood, która opowiedziała o przyszłości swojej postaci w rozmowie z Comicbook.com:  

Teraz Dolores będzie w prawdziwym świecie. I wydaje mi się, że to będzie bardzo ciekawe, ponieważ teraz jest prawdziwie samotna. Niestety, jej trudne decyzje, których może żałować, sprawiły, że straciła Teddy'ego, co było bardzo przykre.

Przeczytaj także

Do obsady powróciły gwiazdy poprzednich sezonów serialu. Na ekranie zobaczymy więc wspomnianą Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffreya Wrighta, Luke'a Hemswortha oraz Eda Harrisa. W "Westworld" zadebiutują też zupełnie nowi bohaterowie, w których wcielili się międy innymi Aaron Paul ("Breaking Bad"), Lena Waithe, Tessa Thompson ("Thor: Ragnarok") oraz Vincent Cassel. 

Premiera 3. sezonu serialu została zaplanowana na rok 2020. Na razie nie zdradzono konkretnej daty premiery "Westworld". Serial trafi na antenę HBO oraz platformę HBO GO. 

Zobacz także: "Westworld": covery rockowych kawałków na ścieżce dźwiękowej serialu

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.