Weź udział w nagraniu odcinka specjalnego "Przyjaciół"! Jennifer Aniston i reszta ekipy w ciekawej akcji charytatywnej

22.04.2020 07:56
Foto: materiały prasowe Warner Bros. Television/ NBC|undefined Fot. materiały prasowe Warner Bros. Television/ NBC

Marzy wam się poznanie Joeya, Chandlera, Rachel, Moniki, Rossa i Phoebe? Teraz macie na to szansę! Aktorzy zorganizowali akcję charytatywną. Cel - walka z koronawirusem.

Wiele gwiazd ruszyło do walki z następstwami spowodowanymi pandemią koronawirusa. Leo DiCaprio i Robert De Niro umożliwili zagranie w najnowszym filmie Martina Scorsese, Ellen DeGeneres zaprosiła do swojego programu, a Lady Gaga zorganizowała 8-godzinny koncert online. Wszystko by zebrać fundusze dla osób szczególnie dotkniętych przez pandemię. Do akcji All In Challenge dołączyła właśnie ekipa "Przyjaciół". Chcecie poznać Joeya, Chandlera, Rachel, Moniki, Rossa i Phoebe? Teraz macie na to szansę!

Weź udział w nagraniu odcinka specjalnego "Przyjaciół"! 

Na instagramowych profilach aktorów pojawiły się zaproszenia do wpłacania datków na cel charytatywny. Jak zapewniła Jennifer Aniston - "wystarczy 10 lub 20 dolarów". Spośród darczyńców wylosowany zostanie szczęśliwiec, którego czeka dzień na planie odcinka specjalnego "Przyjaciół".

Przeczytaj także

Jak ogłaszano już wcześniej, bohaterowie kultowego sitcomu powrócą po 25 latach w specjalnym epizodzie. Ten powstaje na zamówienie platformy HBO Max i miał ukazać się już w najbliższej przyszłości. Niestety wybuch pandemii oraz związanej z nią kwarantanny uniemożliwił pracę nad materiałem. Nagrania ruszą jednak, gdy tylko sytuacja zrobi się bezpieczna. Właśnie wtedy szczęśliwy zwycięzca losowania, wraz z 5 swoich przyjaciół, będzie mógł zasiąść na widowni, napić się kawy w Central Perku z serialową ekipą oraz jako VIP zwiedzić po studiach Warner Bros. w Los Angeles. Cały dochód z akcji zostanie przekazany na rzecz No Kid Hungry, Meals On Wheels America oraz America's Food Fund. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.