22.04.2020 07:56

Weź udział w nagraniu odcinka specjalnego "Przyjaciół"! Jennifer Aniston i reszta ekipy w ciekawej akcji charytatywnej

Marzy wam się poznanie Joeya, Chandlera, Rachel, Moniki, Rossa i Phoebe? Teraz macie na to szansę! Aktorzy zorganizowali akcję charytatywną. Cel - walka z koronawirusem.

Foto: materiały prasowe Warner Bros. Television/ NBC
Foto: materiały prasowe Warner Bros. Television/ NBC

Wiele gwiazd ruszyło do walki z następstwami spowodowanymi pandemią koronawirusa. Leo DiCaprio i Robert De Niro umożliwili zagranie w najnowszym filmie Martina Scorsese, Ellen DeGeneres zaprosiła do swojego programu, a Lady Gaga zorganizowała 8-godzinny koncert online. Wszystko by zebrać fundusze dla osób szczególnie dotkniętych przez pandemię. Do akcji All In Challenge dołączyła właśnie ekipa "Przyjaciół". Chcecie poznać Joeya, Chandlera, Rachel, Moniki, Rossa i Phoebe? Teraz macie na to szansę!

Weź udział w nagraniu odcinka specjalnego "Przyjaciół"! 

Na instagramowych profilach aktorów pojawiły się zaproszenia do wpłacania datków na cel charytatywny. Jak zapewniła Jennifer Aniston - "wystarczy 10 lub 20 dolarów". Spośród darczyńców wylosowany zostanie szczęśliwiec, którego czeka dzień na planie odcinka specjalnego "Przyjaciół".

Kevin sam w domu
Kevin sam w domu
Przeczytaj także Co łączy serial "Przyjaciele" i film "Kevin sam w domu"? Zaskakujący szczegół wiążący kultowe produkcje

Jak ogłaszano już wcześniej, bohaterowie kultowego sitcomu powrócą po 25 latach w specjalnym epizodzie. Ten powstaje na zamówienie platformy HBO Max i miał ukazać się już w najbliższej przyszłości. Niestety wybuch pandemii oraz związanej z nią kwarantanny uniemożliwił pracę nad materiałem. Nagrania ruszą jednak, gdy tylko sytuacja zrobi się bezpieczna. Właśnie wtedy szczęśliwy zwycięzca losowania, wraz z 5 swoich przyjaciół, będzie mógł zasiąść na widowni, napić się kawy w Central Perku z serialową ekipą oraz jako VIP zwiedzić po studiach Warner Bros. w Los Angeles. Cały dochód z akcji zostanie przekazany na rzecz No Kid Hungry, Meals On Wheels America oraz America's Food Fund. 

Foto: materiały prasowe NBC
Foto: materiały prasowe NBC
Przeczytaj także Oto 4 odcinki "Przyjaciół", które musicie powtórzyć przed wielkim powrotem
Tagi: News Seriale Przyjaciele Jennifer Aniston koronawirus